Rehberiniz-Zirvedeki zirvelerin patronu konuştu!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Zirvedeki zirvelerin patronu konuştu!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Zirvedeki zirvelerin patronu konuştu!

İşletmelerin ihtiyaçlarına yönelik (satış, pazarlama, yönetim ve kişisel) eğitim çözümleri ve büyük zirveleriyle tanınan EDUPLUS Eğitim Danışmanlık, 15 Mart tarihinde II. Kişisel Gelişim Zirvesi 2007’yi düzenlemektedir. Bu zirvenin hemen ardından 12 Nisan tarihinde IV. Liderlik Zirvesi 2007 ve 02-03 Mayıs tarihlerinde ise IV. Satış Zirvesi gerçekleşecektir.

Bu 3 büyük zirve ile ilgili olarak EDUPLUS Genel Müdürü Dr. Çağlar Çoroğlu’nun görüşlerini aldık.

1. EDUPLUS ve EDUTAINMENT olarak 15 Mart’ta düzenlenecek olan II. Kişisel Gelişim Zirvesi’nin amaç ve hedefleri nelerdir?

II. Kişisel Gelişim Zirvesinin amaç ve hedefleri; katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek, aynı zamanda bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırarak, iş hayatında başarılı olmalarını sağlamaktır.

Zirvede katılımcıları bekleyen fırsatlar ve kazanımları şunlardır: Kişisel gelişimle ilgili yenilikleri öğrenmek ve becerilerini artırmak, ülkemizin önemli yönetici ve akademisyenleriyle bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak, bakış açılarını geliştirmek, verimli tartışmalar yapabilmek, bireysel ve kurumsal ilişkiler geliştirmektir.

2. II. Kişisel Gelişim Zirvesinde Doğan Cüceloğlu, Turkey90.com, Alican Ulusoy, Pinar Eczacibasi, Koç, Sabancı, Zorlu, Borusan Holding Insan Kaynakları tepe yöneticileri gibi başarılı ve önemli isimler katılacaklar. Zirve katılımcılarını bu sene neler bekliyor?

II. Kişisel Gelişim Zirvesinde bu sene yine dünyaca ünlü uzmanlar, yazarlar ve iş dünyasının önemli isimleri konuşmacı olarak yer alacaktır. İnteraktif oturumlar ve paneller ile katılımcıların en etkin şekilde bilgi edinmesi sağlanacaktır. Geçen sene katılımcıların iş hayatlarında yaşadıkları olumlu gelişmelerle ilgili bize geri dönmeleri, kendilere özgüven, başarı ve kariyer konusunda çok önemli şeyler kattığını iletmeleri, zirvenin hedeflenen amaçlarına ulaştığını göstermektedir.

3. Kişisel Gelişim Zirvesi’nden hemen sonra 12 Nisan tarihinde IV.Liderlik Zirvesi 2007’yi düzenliyorsunuz. İşletmelerde liderleri ve lider adaylarını bu sene neler bekliyor?

Liderlik zirvesine her sene çok sayıda işletme sahibi, CEO, Genel Müdür ve lider adayı aylar öncesinden kayıt yaptırmaktadır. Bu sene IV.Liderlik Zirvesi 2007’nin önemli konuşmacılarından bazıları şunlardır:

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Ali Sabancı, Emine Sabancı, Borusan Holding Kurucusu Asım Kocabıyık, Ali Ülker, Sabancı CEO, Vestel CEO, Eti CEO, Yaşar Holding CEO, Abdi İbrahim İlaç’ın Sahibi, Goldaş’ın sahibi, Dedeman holding’in sahibi, IKEA Genel Müdürü, BSH İcra Başkanı Norbert Klein, HP Türkiye Genel Müdürü, Microsoft Genel Müdürü ve çok sayıda önemli konuşmacı yer alacaktır. Zirve Ağaoğlu’nun ana sponsorluğunda gerçekleşecektir. Zirve iş dünyasında kendisini geliştirmek isteyen liderlere ve lider adaylarına büyük bir fırsatlar sunacaktır.

4. Son olarak IV. Satış Zirvesi 2007’den söz edebilir misiniz?

Satış ve pazarlama profesyonellerin en önemli zirvelerinden biri olan geleneksel IV. Satış Zirvesi 2007 bu sene 02-03 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Satış Zirvesine gelecekte satış yöneticiliğine hazırlanmak isteyen adaylar, satış müdürleri, satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcıları, genel müdürler katılmaktadır. Ayrıca ürün sorumluları, marka yöneticileri, pazarlama departmanı çalışanları da yoğun bir ilgi göstermektedir.

Her sektörden hem kurumsal hem de bireysel katılım talepleri olmaktadır. İşletmelerin Eğitim ve İnsan Kaynakları departmanları da satış eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için yine zirveye kayıt yaptırmaktadır. Zirveye katılan şirketler ve bireyler satış ile ilgili yeni trendleri, gelişmeleri ve gerçek satışcılığın kurallarını öğrenme fırsatına kavuşacaktır.

5. Zirvelere katılmak isteyenlerin ne yapması gerekiyor?

Zirve ile ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt için aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirler:

Tel: 0216 658 67 68

E-mail: konferans@eduplus.com.tr

Web: www.eduplus.com.tr

Kaynak: http://haberturk.com

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>