YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI SEVİYE-4

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI SEVİYE-4 MYK

YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI SEVİYE-4 MYK

YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI SEVİYE-4 Ulusal Yeterliliği 5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan “Mesleki Yeterlilik, Sınav ve Belgelendirme Yönetmeliği” hükümlerine göre hazırlanmıştır.
Değişik formatlarda indirebileceğiniz dokümanlarda aşağıdaki soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterliliğinin amacı nedir?
YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterliliğine kaynak teşkil eden meslek standardı, meslek standardı birimleri/görevleri veya yeterlilik birimleri nelerdir?

YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterlilik sınavına giriş için aranan şartları nelerdir?
YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterliliğinin öğrenme çıktıları ve başarım ölçütleri nelerdir?
YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterliliğin kazanılmasında uygulanacak ölçme, değerlendirme ve değerlendirici ölçütleri nelerdir?
YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterlilik belgesinin geçerlilik süresi, yenilenme şartları, belge sahibinin gözetimine ilişkin şartları nelerdir?
YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir?
YÜKSEK GERİLİM KABLO AKSESUARLARI MONTAJCISI yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir? yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir?

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>