Rehberiniz-Yorgun ruhlar için enerji içeceği!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Yorgun ruhlar için enerji içeceği!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Yorgun ruhlar için enerji içeceği!

Vatan

Başbakan Erdoğan, yüksek kafein oranından dolayı 3 yıl önce satışı yasaklanan ve 2004”te tekrar piyasalara dönüş yapan enerji içeceği “Red Bull”u yanından ayırmıyor.

Başbakan Erdoğan”ın, TBMM 22. dönem 3. yasama yılının açılışı nedeniyle önceki akşam TBMM İktidar Kulisi Bahçesi”nde verilen resepsiyondan ayrılırken, makam otomobilinin oturduğu arka koltuğundaki “Red Bull” kutusu VATAN objektifine takıldı. Yoğun çalışma temposu içinde olan Erdoğan”ın, enerji içeceğini dinç kalabilmek için içtiği belirtildi.

Avusturyalı içecek markası Türkiye”de yasaklandıktan sonra kaçak olarak Türkiye”ye getirilerek, iki kat fiyata satılıyordu. İsveç”in başkenti Stockholm”de üç gencin ölümü dikkatleri bu enerji içeceğinin üzerine çekmişti. Red Bull”u değişik içkilerle karıştırdıkları için hayatlarını kaybettikleri iddia edilen gençler nedeniyle İsveç Hekimler Odası, yasaklanmasını talep etmişti. Çağrı üzerine ülke genelinde içeceğin satışı yasaklanmıştı.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>