Rehberiniz-Ünlü erkeklerin bakım sırları…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Ünlü erkeklerin bakım sırları…” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Ünlü erkeklerin bakım sırları…

Sabah

Kenan Işık: “Bir tek sabun kullanırım”

Özel olarak uyguladığım bir şey yok aslında. Yüzümün temizliğini sabunla sağlarım. Mesleğim gereği makyaj yapıyorum, ama onu bile sabunla temizliyorum. Cildime dikkat ederim. Kiloma önem verdiğim için spor yapmaya çalışıyorum.

Emre Aşık: “Aysun yardım ediyor”

Sabahları yüzümü yüz bakım sabunlarıyla yıkıyorum. Geceleri ise Biotherm”in zeytinyağı özlü göz bakım kremini sürerim. Üç ayda bir diş bakımı yaptırırım. Cilt bakımım konusunda Aysun yardımcı oluyor, ürünleri o seçiyor. Benim için balık yemek çok önemli. Her gün Omega3 ve GNC”nin vitaminlerini alıyorum. Kahvaltıdan önce iki bardak su içerim. Hazmı kolaylaştırması için, yemeklerden sonra limonlu su içerim. Yeşil çayı çok severim.

Tan Sağtürk: “Bol su içiyorum”

Sahne için makyaj yapmak zorunda kalıyorum. Makyajımı temizlemek için Clarins”in ve Bioetherm”in cilt temizleme ve korumaya yönelik ürünlerini kullanıyorum. Dans ettiğim için bol miktarda su içmeye dikkat ediyorum.

Özkan Uğur: “Haftanın üç günü spor yaparım”

Cildim için Dermalogica”nın nemlendirici kremini ve before shave”ini kullanıyorum. Bir de aloe vera”lı sprey nemlendirici severim. Bir dönem gözaltı kremi kullandım, fakat yağ torbası oluşturduğu için artık kullanmıyorum. Düzenli uyuyamadığım zamanlarda ılık poşet çayları 10 dakika gözlerimde bekletiyorum. Haftanın üç günü spor yapmaya çalışıyorum.

Koray Candemir: “Sigara içmem”

En çok nemlendirici kullanırım. Marka olarak L”oreal”i tercih ediyorum. Alkol içerikli maddeleri kullanmayı sevmiyorum, o yüzden tıraş losyonu yerine Dove krem kullanıyorum. Fitness yapıyorum. Sigara kullanmam ama arkadaşlarla çıktığımızda viski içmeyi severim.

Özgür Çevik: “Saunaya gidiyorum”

Bakımına en çok önem verdiğim konu saçlarım. Dışarı çıkarken saçım kötüyse kendimi kötü ve özgüvensiz hissediyorum. Bu yüzden mutlaka saç köpüğü veya saç jölesi kullanıyorum. Bakım ürünü de kullanmıyorum. Bu aralar spora başladım, çekimlerden kalan zamanlarda spor yapıyorum, yüzüyorum; kafamı boşaltmak için saunaya gidiyorum. Spor programım kilo vermek için değil, kilomu muhafaza etmek için. Çünkü bazen yemek yemeyi unutuyorum.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir