Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz


Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi

Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi eğitim kalitesi, akademik çalışma ortamı ve öğrencilere sunduğu imkanlarıyla kalitesini ispatlamış, önde gelen üniversiteler arasındadır.

Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi eğitim kalitesi, akademik çalışma ortamı ve öğrencilere sunduğu imkânlarıyla kalitesini ispatlamış önde gelen Üniversiteler arasındadır. Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi YÖK tarafından tanınmaktadır. Mezuniyetinizle Türkiye ve dünyada geçerli ve etkin bir diplomaya sahip olacaksınız. Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi Bolonya (Bologna) Kriterlerini karşılamış ve bu kriterleri karşılayan üniversitelerin oluşturduğu MAGNA CHARTA ÜNİVERSİTELERİ arasındadır. Partner üniversitelerde özellikle Hacettepe Üniversitesinde her yaz bir aylık yaz stajı yapma olanağınız bulunmaktadır. Bu olanağı Türkiye’de hiçbir tıp fakültesi sunamamaktadır. Tiflis Devlet Tıp Üniversitesinin öğrenciye sundukları bilgisayar ve internet ortamı, donanımlı kütüphaneleri ve akademik çalışmayı teşvik eden rahat ve bilimsel ortamıyla eğitiminize katkı ve avantaj sağlar.

Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi adresi
33, Vazha-Pshavela ave., 0177, Tiflis

Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi web sitesi ve email adresi

Site: http://www.tsmu.edu/eng/
E-posta: pr@tsmu.edu

Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi telefonu

5 32 54 24 39

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Tiflis Devlet Tıp Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>