Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Nuh Naci Yazgan Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz


Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Dünya standartlarında eğitim-öğretim ve bilimsel araştırma faaliyetleri yürüten, bilim, teknoloji ve sanat alanında öncülük eden, üniversite-sanayi işbirliğini en etkin bir şekilde gerçekleştiren saygın ve lider bir üniversitedir.

Dünya standartlarında eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetleri ile üniversitemizin temel hedefi, çağdaş eğitim metotları uygulayarak analitik düşünme yeteneği gelişmiş, yapıcı, araştırmacı, girişimci, özgür, eleştirel düşünen, sorunlara çözüm üretebilen, sosyal ve kültürel yönü güçlü bireyler yetiştirmektir. Üniversitemizin öncelikli hedeflerinden birisi mezunlarımızın iş arayan değil, iş kuran ve istihdam yaratan girişimciler olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamaktır. Üniversitemiz, başarılı öğrencilere vereceği burslar ve sağlayacağı sosyal, kültürel imkanlarla, pek çok öğrencinin tercih edebileceği huzurun hakim olduğu modern bir kampüse ve modern donanımlı laboratuvarları ve kütüphanesi, canlı, hareketli, renkli ve samimi kampüs ortamı, ulaşım ve yurt imkanları, bahar şenlikleri, konserler, geziler, ulusal ve uluslararası kongre ve konferanslar ile öğrencilerimize kültür, sanat, sosyal ve spor alanlarında kendilerini geliştirebilecek imkanlar sunmaktadır.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, Kayseri’de Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı tarafından Yükseköğretim Kurumları Teşkilat Kanununda Değişiklik Yapılamasına Dair 23.06.2009 tarih 5913 sayılı Kanunla Kayseri ilinde kurulması kararlaştırılmış olan üniversitedir.

Akademik Birimler

Fakülteler

Fen-Edebiyat Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi

Enstitüler

Sosyal Bilimler Enstitüsü
Fen Bilimleri Enstitüsü
Meslek Yüksekokulları
Meslek Yüksekokulu

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi adresi
Cumhuriyet Mahallesi Yoğunburç Caddesi No: 5 38040 Melikgazi, Kayseri

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi web sitesi ve email adresi

Site: http://www.nny.edu.tr/
E-posta: info@nny.edu.tr

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi telefonu

352 221 38 27

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Incoming search terms:

  • nuh naci yazgan niversitesi (12)
  • nuh naci yazgan universitesi bolumleri (11)
  • nuhnaci yazgan üniversitesi fakülteleri (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>