Lefke Avrupa Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


Lefke Avrupa Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Lefke Avrupa Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Ãœniversitesi[/mantra-button-color]

Sakin ve huzurlu günlük yaÅŸamıyla Kıbrıs’ın cennet köşelerinden biri olan Lefke’ de yer almaktadır. Öğrencisiyle, öğretim üyesiyle, idari kadrosuyla eÄŸitim ve bilim ışığı ile parlayan üniversitemiz, KKTC’nin batıdaki eÄŸitim meÅŸalesi olmaktadır.

YÖK tarafından tanınan programları ve diplomasıyla, günümüz dünyasında bilginin evrensel olduÄŸuna inanmakta, yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerle sürekli iÅŸbirliÄŸi içinde olup, edinilen tecrübe ve bilgiyi deÄŸerlendirerek, öğrencisine dünya standartlarında eÄŸitim sunmaktadır. LAÃœ’de 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 1 Meslek Yüksek Okulu, 7 ön lisans, 33 lisans, 10 yüksek lisans ve doktora programları bulunmaktadır. Lefke Avrupa Ãœniversitesi, 35 deÄŸiÅŸik ülkeden gelen 3000’ün üzerinde öğrencisi ve dünyanın çeÅŸitli yerlerinden gelen seçkin ve deneyimli akademik kadrosuyla uluslararası bir üniversitedir. EÄŸitim dili Ä°ngilizcedir. Ãœniversitemizin misyonu öğrencilerimizi kendinden emin, çaÄŸdaÅŸ, yaratıcı ve bağımsız bireyler olarak topluma kazandırmaktadır. Kampüs ve ÅŸehir merkezleri arasındaki ulaşım her gün düzenli olarak otobüs ve minibüslerle saÄŸlanmakta, ayrıca, istenildiÄŸinde özel taksi de kullanılabilmektedir. Lefke-Gemikonağı-LAÃœ arası ulaşım ücretsizdir.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Ãœniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Lefke Avrupa Üniversitesi Gemikonağı, Lefke, Mersin

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Ãœniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.eul.edu.tr
E-posta: webmaster@eul.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Ãœniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

392 660 2000

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Lefke Avrupa Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Incoming search terms:

  • lefke avrupa ünite (1)
  • LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ ULAŞIM (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir