Girne Amerikan Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Girne Amerikan Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Girne Amerikan Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz


Girne Amerikan Üniversitesi

Avrupanın en büyük Amerikan Üniversitesi olan Girne Amerikan Üniversitesi; modern kampüs ve alt yapısı ile Amerikan eğitim modelini uygulayan akademik kadrosu ve öğrencileriyle kendi içinde küçük bir topluluktur.

Girne Amerikan Üniversitesi, bilgisayar teknolojisinin eğitim için en uygun öğrenme şekli olduğunu kabul etmektedir. Aynı teknoloji Üniversitenin kurmuş olduğu global kampüsleri ve işbirlikleri için modern bir alt yapı oluşturmaktadır. Girne Amerikan Üniversitesi kendini Amerikan eğitim modelini uygulayarak yaşam boyu ulaşılır kılmaya ve bunları fırsatlarla dolu ve genç erişkin nüfus ile ilişkili kılmaya adamaktadır. Üniversitenin amacı eğitimin aynı zamanda hem ulaşılır hem de mükemmel olmasını mümkün kılmaktadır. Girne Amerikan Üniversitesi Kütüphanesi, geniş bir kitap koleksiyonuna sahip olup fakültelere ve İngilizce Hazırlık programına destek sağlamaktadır.

Girne Amerikan Üniversitesi adresi
Girne Amerikan Üniversitesi, Universite Caddesi, P.K. 5, Karmi Kampüsü, Karaoğlanoğlu – Girne – KKTC

Girne Amerikan Üniversitesi web sitesi ve email adresi

Site: http://www.gau.edu.tr
E-posta: gau@gau.edu.tr

Girne Amerikan Üniversitesi telefonu

0 392 650 20 00

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Girne Amerikan Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Incoming search terms:

  • register gau (64)
  • girne amerikan hayat boyu öğrenme (1)
  • GİRNE AMERİKAN MAİL ADRESİ (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>