Düzce Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Düzce Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Düzce Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz


Düzce Üniversitesi

Öğrencilerini, sadece mesleki konuları iyi bilen profesyoneller olarak değil aynı zamanda toplum, ülke ve dünya gerçeklerini tanıyan, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, üretken bireyler olarak hayata atılmalarını amaçlayan bir üniversitedir.

Düzce Üniversitesi Kütüphanesi, akademik ve idari personeli, önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencileri ve paydaş araştırmacıların onbinlerce kitap, süreli yayın, cd ve benzeri yazılı ve görsel materyalleri; online elektronik kaynakları hizmetine sunmaktadır. Kampüslerin bünyesinde modern laboratuvarlar, atölyeler, eğitim ve öğretimde gerekli her türlü araç ve malzeme yer almaktadır. Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren burs olanakları öğrencilere sunulmakta. Uluslararası ölçütlerde katılımcı bir anlayışla sosyal ve kültürel etkinliklerin içinde yer alma şansını öğrencilere tanıyan Düzce Üniversitesi, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahaları, teniz kortları vb tesislerde öğrencilerinin spor yapmalarına da olanak sağlamaktadır. Düzce Üniversitesi; temel altyapısı tamamlanmış, çağdaş teknolojik olanaklara sahip, demokratik bir ortamda, birikim ve deneyimlerini öğrencilere aktarmak üzere özveriyle çalışan akademik kadrosuyla öğrenci odaklı bir eğitim sunar.

Düzce Üniversitesi, 1 Mart 2006 tarih ve 5467 sayılı yasayla, Düzce’de kurulmuş devlet üniversitesi. Üniversite, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin Düzce çevresindeki kampüsünden ayrılarak, yeni bir üniversite kurulmasıyla meydana gelmiştir.

Fakülteler

Fen Edebiyat Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
Orman Fakültesi
Teknoloji \ Teknik Eğitim Fakültesi
Tıp Fakültesi
İşletme Fakültesi
Sanat ve Tasarım Fakültesi
Eğitim Fakültesi
Yüksekokulları
Sağlık Yüksekokulu
Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu
Yabancı Diller Yüksekokul
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu
Meslek Yüksekokulları
Düzce Meslek Yüksekokulu
Akçakoca Meslek Yüksekokulu
Gümüşova Meslek Yüksekokulu
Cumayeri Meslek Yüksekokulu
Çilimli Meslek Yüksekokulu
Gölyaka Meslek Yüksekokulu
Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu
Sağlık Hizmetleri Meslekyüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslekyüksekokulu

Enstitüler

Fen Bilimleri Enstitüsü
Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Sosyal Bilimler Enstitüsü

Düzce Üniversitesi adresi
Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi, 81620 – DÜZCE

Düzce Üniversitesi web sitesi ve email adresi

Site: http://www.duzce.edu.tr/

Düzce Üniversitesi telefonu

0 380 542 11 00

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Düzce Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Incoming search terms:

  • düzce syo kampüste mi (1)
  • düzce üniversitesi sağlık yüksekokulu kampüste mi (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>