Rehberiniz-Tweet atarak para kazanılır mı?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Tweet atarak para kazanılır mı?” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Tweet atarak para kazanılır mı?

Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak : Bir internet sitesi, sistemlerindeki reklam mesajlarını takipçilerine ”tweet” olarak atacak ”twitter” kullanıcılarına para ödeyecek. Tweetad.net sitesinin sahibi Cüneyt Yalınkılıç, yaptığı açıklamada, twitter kullanıcılarının doğrudan para kazanacağı bir girişimi bugün hayata geçirdiğini bildirdi.

Türkiye’de yayına başlayan tweead.net adlı site ile 5,3 milyonu aktif olmak üzere 7,2 milyon Türk kullanıcıya hitap etmeyi planladığını bildiren Yalınkılıç, sistemin günde 1,7 milyon Türkçe tweet atılan Türkiye’de, twitter kullanıcılarının reklam yapmasına olanak tanıyarak, siteye üye olan herkese takipçisi sayısı kadar para kazandırabileceğini belirtti.

Yeni Dünyanın Büyük Kumbarası sloganı ile yola çıktığını ve sitesinin logosunda twitterın yumurtasından esinlenerek kırık yumurtanın içinden para çıkaran simge bulunduğunu ifade eden Yalınkılıç, sitenin İngilizce versiyonunu ise önümüzdeki ay aktif hale getireceğini kaydetti.

Tweet Atarak Para Kazanmak İsteyenler Önce Üye Olacak Twitter kullanıcısının sisteme bir kez kayıt olduktan sonra, sistemdeki ilanları görebileceğini anlatan Yalınkılıç, twitter kullanıcısının reklam verenin belirlemiş olduğu kriterlere uygun olması halinde her ilanı tweetleyebileceğini dile getirdi.

Kaynak: http://www.morfikirler.com,a

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>