Rehberiniz-Türkiyenin “kişisel imaj gurusu”ndan, neyi nasıl giymeli kitabı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Türkiyenin “kişisel imaj gurusu”ndan, neyi nasıl giymeli kitabı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Türkiyenin “kişisel imaj gurusu”ndan, neyi nasıl giymeli kitabı!

Türkiyenin ilk ve en başarılı kişisel imaj danışmanı Özlem Çakır, yeni bir kitap çıkardı. “Ben ne giydiğimi biliyor muyum?” adlı kitap, giyinme sanatı ile ilgili doğruları ve yanlışları anlatıyor. “Ye kürküm ye” çağında yaşıyoruz ve hayattan hak ettiğimizi almak için iyi bir imaja ihtiyaç duyuyoruz. İş görüşmesinden aşk görüşmesine, güçlü bir izlenim bırakmak zorunda olduğunuz her durumda bu kitaba bakabilirsiniz. İyi giyinmek üzerine, doğrular, yanlış ve kritik ipuçları bu kitapta. turkey90.com olarak tüm ziyaretçilerimize tavsiye ediyoruz.

KİTABIN ARKA KAPAK YAZISI

Türkiye’nin ilk imaj ve iletişim danışmanı olan Özlem Çakır, sade üslubu ile bir rehber niteliği taşıyan kitapta, bir parçası olduğu iş hayatında, sosyal ortamlarda, kendi katıldığı etkinlik ve davetlerde gördüklerinden yola çıkarak giyim kültüründe özellikle uygun giyim konusunu ele alıyor.

Kitapta, profesyonel iş yaşamı için uygun giyimden, iş yemekleri, iş seyahatleri, iş davetleri ve şirket baloları için uygun giyime; televizyon programlarında uygun giyinmekten, mahkeme ve cenazelere; yazlık mekânlardaki düğünlerden, kışın kapalı mekânlardaki giyime; sinagog düğünlerinden, lise ve üniversite mezuniyet balolarına, uygun plaj ve tekne giyiminden, protokolün olduğu davetlere, yurtdışı seyahatlerinde Çin’den Amerika’ya, İngiltere’den, Arap ülkelerine kadar uygun giyimin çerçevesi çiziliyor.

Ayrıca toplantı ve davet saatlerinin, mekân özelliklerinin uygun giyimi oluştururken ne kadar önemli olduğu vurgulanırken, kişinin vücuduna ve renk tonlamasına uygun giyinmesinin de önemi örneklerle gösteriliyor.

“Ben Ne Giydiğimi Biliyor muyum?” içeriğiyle devlet adamlarından, iş adamlarına, öğrencilerden, sosyal yaşamı çok renkli kişilere, profesyonellerden, iş, özel ve sosyal yaşamında görüntüsü ve görgüsüyle de fark yaratmak isteyen kişilere kadar geniş bir hedef kitleye hitap etmektedir.

Kaynak: http://www.yenisayfa.com

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir