Rehberiniz-Sizi dedikoducu erkekler sizi!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Sizi dedikoducu erkekler sizi!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Sizi dedikoducu erkekler sizi!

Kadınlar mı daha dedikoducu, yoksa erkekler mi? Cevabını bir çırpıda söyleyeceğinize eminiz. ’Kadınlar’. Oysa artık bu soru üzerinde biraz düşünmekte fayda var. Yapılan bir anket sonucunda kadınların hiç de o kadar dedikoducu olmadığı, aksine karşı cinsin bu konuda çok daha başarılı olduğu ortaya çıktı. Dünya değişiyor mu ne?

İngiltere’de yapılan bir ankete göre erkeklerin kadınlara göre daha dedikoducu olduğu ortaya çıktı. Erkekler, bu şekilde kendilerini “takımın bir parçası” gibi hissettiklerini söylüyor. Üstüne üstlük bazı erkekler, sevgilileriyle dedikodu yapmayı, seksten daha keyifli bile buluyor.

Araştırma sonuçları erkeklerin günde yaklaşık 76 dakikayı dedikoduya ayırdığını gösterirken kadınlarda bu süre 52 dakika.

İşte erkeklerin dedikodu yapmaktan zevk aldıkları konular;

Günlük haberler,

terfiler,

cinsellik

para

Kadınlarda;

Diğer kadınlarla yaşanan sorunlar,

ilişkiler

Erkekler, genellikle işyerlerinde dedikodu yapıyor, kadınlarsa evlerinde.

Kaynak: http://Gazeteport

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>