Rehberiniz-Satıyorum, satıyorum, saaattttııım!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Satıyorum, satıyorum, saaattttııım!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Satıyorum, satıyorum, saaattttııım!

Satışın altın kuralları bu kitapta!

Taner Özdeş’in yeni kitabı “Satışın 10 Altın Kuralı” MediaCat tarafından yayınlandı.

İnsan doğuştan satışçı mıdır? Ya da sonradan alınan eğitimlerle satışçı olmak mümkün müdür? Bu soruların cevaplarına yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuç henüz verilmemiştir.

1999 yılından bu yana binlerce kişiye satış, satış yönetimi, sunum teknikleri, satış psikolojisi, duygusal zeka ve beden dili, zaman yönetimi gibi konularda eğitimler veren Taner Özdeş, kitabında bu soruların cevaplarını arıyor. Satışın bir insan işi olduğunu iddia eden Özdeş, Türkiye’de satışı meslek olarak edinmiş birçok kişiye yol gösterici olmayı, birikim ve tecrübelerini aktarmayı hedefliyor.

Özdeş, kitabında “Satışçı nasıl olmalıdır?” , “Satışta özgüvenin önemi nedir?” , “Satış pozitif düşünme sanatı mıdır?” gibi sorulara yanıtlar vermenin yanı sıra “Zaman Yönetimi” ve “Beden Dili” konularında da bilgiler sunuyor.

A. TANER ÖZDEŞ KİMDİR?

Taner Özdeş 1986’da ABD’deki University of Miami’nin Pazarlama bölümünden mezun oldu.

1986 yılında İktisat Bankası’nda yatırım ve pazarlama analisti iş hayatına atılan Özdeş, sırasıyla Lever’da marka müdürlüğü, Pars/Mc Cann Erickson’da senior müşteri temsilciliği, Dow Jones Telerate’te satış müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Daha sonra Fornet’te satış ve pazarlama müdürlüğü yapan Özdeş, halen InfoNet’in genel müdürlüğü görevini yürütüyor.

Kariyeri boyunca birçok satış temsilcisi yetiştirmiş olan Özdeş, Genç Müteşebbisler Jaycees Derneği (JCI) Türkiye, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) ve Rotary Kulübü vasıtasıyla 5,000’e yakın kişiye “Yeni Yüzyılda Satış Psikolojisi ve Teknikleri konusunda eğitim verdi.

Kaynak: http://www.turkey90.com

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>