Rehberiniz-Sarsılmaz inancın ve direnişin resmidir

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Sarsılmaz inancın ve direnişin resmidir” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Sarsılmaz inancın ve direnişin resmidir

Çanakkale Savaşlarına dair bilinmeyen bir kısmı ilk defa gün yüzüne çıkan fotoğraflardan oluşan ‘Çanakkale’nin Görünmeyen Yüzü’ isimli fotoğraf sergisi 9–15 Mart’ta Altunizade Kültür Merkezi’nde, 16–22 Mart’ta ‘Kaynak Kültür Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşacak.

Yitik Hazine Yayınları Arşivi ve Devrin Harp Mecmuası’nda yer alan yirmi iki kareden oluşan sergi, ücretsiz olarak gezilebilecek.

Sergi hakkında bilgi veren Kaynak Kültür Yayın Grubu Halkla İlişkiler Müdürü Harun Algül, savaşın arka yüzünü gösteren kareleri seçmeye özen gösterdiklerini belirterek İstanbulluları sergiye davet etti. Özellikle okul çağındaki gençlerin ve çocukların bu tür sergileri gezmesi gerektiğini düşündüklerini belirten Algül “Tarih düne bakıp bugünü anlamaktır. Herkesi düne bakmaya ve sergimizi gezmeye davet ediyoruz.”dedi.

İşte o fotoğraflardan bir kaçı:

Tarih :

9–15 Mart Altunizade Kültür Merkezi

16–22 Mart Kaynak Kültür Merkezi

Kaynak: http://Haber7

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>