Samsun İŞKUR İş ve Meslek Danışmanlığı Hizmeti

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

ŞİRKETİMİZ tarafından İŞKUR SamsunÇalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile ortak zamandaçeşitli eğitim ve aktiviteler oluşturulabilmesi için temasa geçildi. Bu kapsamda İş ve Meslek Danışmanları Uğur Uzun ve Derya Demirci tarafından Samgaz yetkilileri ziyaret edildi.

BİLGİ PAYLAŞIMI YAPILDI SAMGAZ Genel Müdürü Murat Albayrak, Müşteri Hizmetleri Müdürü Esra Göktepe ve İnsan Kaynakları Müdürü. Alican Alper Çebi’nin katıldığı toplantıda 4857 sayılı İş Kanunu ve 6111 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu konularında bilgi paylaşımı yapıldı.

İŞVERENLERE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ AKTARILDI Düzenlenen toplantıda 665 sayılı kanun hükmünde kararname ile Çalışma Bölge Müdürlükleri bünyesinde birleşen iş kurumunun yeni vizyonu, değişen süreç ve kurumun yapılanması anlatılarak

İŞ ARAYANlara ve işverenlere sunulan danışman hizmetleri aktarıldı. Doğrudan temin, meslek kursları ve işbaşı eğitimi olmaküzere 3 ana başlık altında verilen hizmetlerde temel hedef; İŞ ARAYAN personeli, ihtiyacı olan kurum ile ortak noktada buluşmak. Ayrıca eğitmenleri SAMGAZ tarafından aynı zamanda İŞKUR tarafından karşılanacak eğitimler ile istihdama katkı sağlaması amaçlanacağı ele alındı.

GENÇLERE İŞ FIRSATI Albayrak konuşmasında” Hızla artan alt yapı yatırımımız ve abone sayımız kapsamında şirketimiz genelinde personel ihtiyacı doğmakta olup askerliğini yapmış, bay; Makine Mühendisi, Harita Mühendisi, Makine Teknikeri, Elektrik Teknikeri, Doğal Gaz Teknikeri ve Bilgisayar Teknikeri ihtiyaçları belirtilmiş olup

İŞKUR sisteminde; İş ve Meslek Danışmanlarının katkı ve yönlendirmeleri ile temasa geçilmektedir. Ayrıca SamsunÇalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün yeni yapılanmasının İŞ ARAYAN ve işverenlere katkı sağlaması amacıyla; Hasan Kılıçarslanönderliğinde bütün kurumçalışanlarına başarılıçalışmalar diliyor ve serdedilen destekten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.”

Incoming search terms:

  • iskur meslek danısmanlıgı kitabı (19)
  • iş ve meslek danışmanlığı samsun (18)
  • iş ve meslek danışmanlığı kursu samsun (14)
  • uğur uzun samsun (14)
  • derya demirci samsun (11)
  • samsun is ve meslek danismani (1)
  • uğur uzun işkur (1)
  • uğur uzun samsun işkur (1)
Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir