Rehberiniz-Sabah şantiye akşam tiyatro

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Sabah şantiye akşam tiyatro” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Sabah şantiye akşam tiyatro

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İzbeton’un sanatsever işçileri, sabahları kentin altyapı yatırımları, akşamları da tiyatro için ter döküyor.

Gündüz asfalt döküp beton kıran çalışanlar, akşamları da Orhan Kemal’in ünlü eseri “Murtaza”nın provalarını yapıyor. 17 Haziran Salı saat 20.00’de Kültürpark’taki İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde sahne alacaklar. Sanattaki yeteneklerini sergileyecekler.

Eski İzbeton Genel Müdür Yardımcısı, İzelman Genel Müdürü Hüseyin Kırmızı’nın ortaya attığı fikirle kurulan tiyatro grubu, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde personelin sahneye koyduğu ilk oyun olma özelliği de taşıyor.

Dayanışma ruhu

Başkan Aziz Kocaoğlu, şirket içinde hem bedenen hem de fikren çalışan personelin yer aldığı bu etkinliğin, dayanışma ruhu ve ekip anlayışının pekiştirilmesiyle iş barışına olumlu katkı sağladığını söyledi. Kocaoğlu, “Kültür-sanat yatırımlarına her zaman öncelik veren bir belediyenin çalışanlarının sanatla böylesine iç içe olması beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

Kaynak: http://Milliyet

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir