Rehberiniz-Re/max’ten kariyer devrimi !

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Re/max’ten kariyer devrimi !” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Re/max’ten kariyer devrimi !

67 ülkede, 120.000 aşan gayrimenkul danışmanı ile dünyanın en fazla gayrimenkul satan şirketi olan RE/MAX, Türkiye’de de hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektöründe ofislerinin kadrosuna yeni gayrimenkul profesyonelleri kazandırmak amacıyla; ülke çapında bir “kariyer geliştirme” projesi başlattı. RE/MAX Türkiye’nin “Kariyerinizde Devrim” Projesi, sıkça yaşanan ekonomik krizler nedeniyle özellikle finans, pazarlama, bilişim, otomotiv, inşaat, turizm gibi, büyük bir gelecek kaygısı yaşayan tüm sektörlerin çalışanlarını, her tür ekonomik koşulda gelişmeye devam eden gayrimenkul sektörüne davet ediyor.

“Kariyerinizde Devrim” Projesi kapsamında, Türkiye’nin pek çok ilinde, farklı sektörlerin başarılı çalışanları ile “insana yatırımı” esas alan RE/MAX sisteminin global deneyimlerini paylaşacak olan RE/MAX Türkiye, geleceği ile ilgili radikal bir adım atmak isteyen uygun girişimci profilleri, gayrimenkul danışmanlığı pozisyonunda, yüksek bir kazanç ve dünya çapında başarılı bir kariyer edinen diğer gayrimenkul profesyonellerinin aralarına katılmaları için, ilgili RE/MAX ofislerine yönlendirecek.

Birçok ilde tekrarlanacak…

RE/MAX Türkiye’nin “Kariyerinizde Devrim” Seminerleri’nin ilki 20 Kasım 2008, Perşembe günü, Hilton Oteli’nde düzenlenecek. Seminerler sırasıyla, Ankara, İzmir, Kuşadası, Fethiye, Antalya, Adana ve Bolu illerinde tekrarlanacak. Seminerlere katılacak olan gayrimenkul danışmanı adaylarına RE/MAX sistemi hakkında, alacakları eğitim ve destekler hakkında bilgiler verilecek ve daha çok satış yapmanın kuralları aktarılacak. RE/MAX Kariyerinizde Devrim Semineri’ne katılacak adaylara ayrıca Danışman Rehberlik Programı “Succeed” hakkında bilgiler verilecek. Seminerleri ücretsiz izleyebilmek için www.remaxekatilin.com internet sitesinden kayıt yaptırmak yeterli oluyor.

bilgi için: berrak soyubol

departman medya iletişim/ 0216 464 25 00

remax@departmanmedya.com

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>