Rehberiniz-Projesine güvenen bavulunu hazırlasın

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Projesine güvenen bavulunu hazırlasın” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Projesine güvenen bavulunu hazırlasın

Arkitera Mimarlık Merkezi 10. yılında mimarlık alanında eğitim gören öğrencilere seyahat bursu hediyeli bir proje yarışması düzenliyor.

Arkitera Mimarlık Merkezi 10. yılında bir ayda 10 farklı ülkede 10 farklı şehri kapsayan bir seyahat bursu veriyor. Seyahat bursu 20–25 yaş arasındaki mimarlık, şehir ve bölge planlama, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı ve çevre tasarımı bölümü öğrencileri ve mezunlarının katılımına açık olacak. Arkitera Mimarlık Merkezi Seyahat Bursu’nu kazanan aday, Haziran-Eylül 2011 tarihleri arasındaki bir aylık zaman diliminde seyahatini gerçekleştirebilecek.

Bursu hak edebilmek için şirketin düzenlediği proje yarışmasında başarı elde etmek gerekiyor. Katılımcılardan, Arkitera Mimarlık Merkezi’nin faaliyet alanı olan fiziksel çevre kalitesi ve gayrimenkul sektörüyle ilgili bir tema ve dünyada istedikleri 10 şehri içeren bir rota belirlemeleri bekleniyor.

Ön eleme, adayların yolladığı başvurularla İnternet üzerinden yapılacak. İkinci aşamaya geçen 10 kişi, Arkitera Mimarlık Merkezi’nde projelerinin sunumunu gerçekleştirecek. Sunumlarda, öğrencilerin seçtikleri temaya göre hazırladıkları rotanın uygunluğu aranacak ve yapılan son değerlendirmeyle kazanan açıklanacak. Kazanan kişi, bir ay boyunca bu 10 şehirde kendi belirlediği rotaya göre hareket edecek ve yine belirlediği temayla ilgili yazı yazıp fotoğraf çekecek. Şanslı öğrencinin uçak biletleri ve diğer masrafları için nakit para ve kredi kartı da şirket tarafından verilecek.

Ayrıntılı bilgi www.arkiteraon.com adresinden alınabilir.

Kaynak: http://www.isteinsan.com.tr

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>