Rehberiniz-Plaza kızlarının yayınevi “neden buradasın cafe”yi yayınladı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Plaza kızlarının yayınevi “neden buradasın cafe”yi yayınladı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Plaza kızlarının yayınevi “neden buradasın cafe”yi yayınladı!

Neden Buradasın Cafe

Yazar : John Strelecky

Yayınevi : Dekolte Yayıncılık

Fiyatı : 5,95 YTL

Yıllardır özlemini çektiğiniz hayatı yaşamak istemez misiniz? Peki mutlu ve amacı olan bir hayat yaşamak istemez misiniz? Elinizdeki kitap size bu cevapları vermeyecek, sadece sizin cevapları bulmanızı sağlayacak olan yolu gösterecek.

“Neden Buradasın Cafe” kendinize sorular sormanız ve yeni bir hayata başlamanız için yazılmıştır. Sayfaları çevirmeye başladığınızda sadece bir öykü okumadığınızı anlayacak, yaşadığınız deneyimle sarsılacaksınız.

Bu kitabı okuduktan sonra çevrenizdeki insanların imrenerek izlediği kariyerinizi yarım bırakabilir, iş arkadaşlarınızın şaşkın bakışları arasında bir sahil kasabasında domates yetiştirmek için yola koyulabilirsiniz.

Bu büyük deneyimi daha önce yaşamış olmayı isteyeceksiniz! Hayatınızı yeni baştan gözden geçirecek, kendinizi büyük ve cesur kararlar almak zorunda hissedeceksiniz.

“Neden Buradasın Cafe”yi okumadan önce kendinize karşı dürüst olmanız gerekir; çünkü gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Yeniliğe açık olmanız gerekir; çünkü yepyeni bir hayata başlayacaksınız. Riskleri göze almanız gerekir; çünkü kendinize soracağınız sorular ve vereceğiniz cevaplar size yepyeni ufuklar gösterecek.

Neden buradasınız?

Ölümden korkuyor musunuz?

Kendinizden memnun musunuz?

Kapıyı açacaksınız ve sizi içine çekecek…

Sorular sormak, yanıtları aramaya iter. Yanıtı bulduğunuzda kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bu sorular size neden burada olduğunuzun cevabını gösterecek, yaşamak için nedeninizi bulduğunuz zaman, bu nedeni gerçekleştirmek isteyecesiniz. Yaşadığınız hayattan tatmin olmanız için yapmanız gerekenleri keşfedeceksiniz.

Bir deniz kaplumbağasının neden sizden hızlı yüzebildiğini öğreneceksiniz ve önemsiz gibi görünse de, bu sizin hayata bakışınızı değiştirecek.

Gerçek bir deneyime hazır mısınız?

Kaynak: http://www.dekolteyayincilik.com

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir