Rehberiniz-Paris hilton gerçeği, bir sarışın çözümlemesi!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Paris hilton gerçeği, bir sarışın çözümlemesi!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Paris hilton gerçeği, bir sarışın çözümlemesi!

Paris’e 400 gül gönderen Türk işadamı kim?

Paris Hilton taa İstanbullara kadar gelmiş… Burnumuzun dibine kadar teşrif etmiş… Üstelik bizim grup getirmiş. Yakından görmesem olmazdı yani! Zaten havaalanında yaşanan arbededen sonra merakım katlandı. 27 yaşındaki bu genç kadın niye bu kadar ilgi çekiyordu? Üstelik sadece bizde böyle değil.

Paris, özellikle Çin ve Japonya’da öylesine ilgi görüyor ki, o ülkelere ziyaretleri için daha fazla para talep ediyor. Aslında Paris Hilton ile Habertürk için TV röportajı yapacaktım ama yuvarlak masa toplantısına da maydanoz oldum. Meraktan tabii. Aklımda kalanlara gelince…

Paris kamera ve fotoğraf makineleri olmadan çok daha içten, samimi.Onları görünce iş değişiyor. Bir dakika önce söylediği bir dakika sonrasını tutmuyor.

Örnek:

1-Günde 1 milyon dolar kazanıyorum.

2-Bush’tan hoşlanmıyorum, umarım seçilemez.

3-Hakkımda çıkan haberlere çok ağladığım oldu.

4-Gazete kitap okumam sadece alışveriş yaparım.

5-Türk paparazziler biraz vahşi. Dün havaalanında yaşadıklarım beni biraz şaşırttı.

Yukarda söylediği hiçbir maddeyi ona kamera önünde tekrarlatmak kısmet olmadı. Kamerayı görünce nedense ‘Aptal sarışın’ı oynamayı tercih ediyor. Ama asla aptal değil. Nasıl olsun ki? Kolunu kaldırmadan, yorulmadan günde 1 milyon dolar kazanmak aptal işi mi?

Paris Hilton yuvarlak masa toplantısında acayip sevimli, içten ve neşeliydi. Hatta yardımcılarına benden ne yapmamı istiyorlarsa yapalım ben buraya tanıtımlarını yapmaya geldim, memnun kalsınlar dediğine bile tanık olduk. Ez cümle Paris tam bir profesyonel.

Aklıma gelen her soruyu sıraladım. İçimde kalan bir konu oldu mu? Eh oldu tabii. Türk erkekleri arasında da hayli popüler olan porno kaseti hakkında ne düşündüğünü sormak isterdim. Ne yapalım? Bizimkilere de soramıyoruz ki bunları!

Önce dedikodular ardından sorulara verdiği cevaplar.

DEDİKODULAR

1-Paris’in ayağı 41 numara. İnanamadınız değil mi? Ben de minik bir araştırmadan sonra öğrendim. Giyeceği elbiseye uygun Beymen’den ayakkabı talep edilirken duydum. Sonra düşman ayağa bakar misali ayaklarına göz attım, hakikaten çok büyük. Halbuki kendisi o kadar küçük bir kadın ki.

2-Paris Hilton güzel mi? Bence hayır. Son derece sıradan. Hatta niye bu kadar ilgi gördüğünü kesinlikle anlamış değilim. Seksi mi? Kesinlikle hayır! Ne göğüs var ne kalça, o kadar sıska ki adeta kemikleri sayılıyor. İlginin kaynağı seks kaseti herhalde!

3-Cengiz Abazoğlu, Siren Ertan ve Raşit Bağzıballı Les Ottomans’daki odasına gece elbisesi göndermişler. Paris Raşit’i seçmiş. Hediyelere gelince… Tümay Şahin tişört yollamış. Ayça Sadıkoğlu bikini, Ece Şirin kolye, Cenan Sel çanta.

4- Paris’e 400 gül gönderen hayran işadamının ismi ise Kıvanç Özel. Güller odaya konmamış.

5-Paris TV röportajlarından önce başını banyo kapısına çarptığı için kendisini epey bekledik. Yine de pek açık vermedi ama tadı kaçmış gibiydi, keyfi yoktu.

Şimdi gelelim sorularımızın cevaplarına.

BUSH’U SEVMİYORUM

Ne iş yapıyorsunuz?

Birçok şey yapıyorum. Oyunculuğu, modelliği, şarkıcılığı çok seviyorum ama benim asıl odaklandığım nokta kendi markam ve şirketim. Birçok kıyafet, aksesuar üretiyoruz. Aynı zamanda yapımcıyım, TV programları yapıyorum. Hangi birini öne çıkarabilirim ki!

Her şeyi paraya çeviriyorsunuz. Nedir bunun sırrı?

Dünyayı dolaşıyorum sık sık. Yeni olan her şeyi takip ediyorum, özellikle de yeni trendleri. Sürekli merak içindeyim yeni ne çıkarsa haberdar oluyorum. Eğer işinizde iyiyseniz, doğru ekiple çalışıyorsanız ve samimiyseniz, başarı kendiliğinden geliyor.

Günlük kazancınızın 1 milyon dolar olduğu söyleniyor, doğru mu?

Bunu konuşmayı sevmiyorum ama doğru. Hatta bazen aşıyor.

Bazı ülkelerden bir ziyaret için daha çok para talep ediyormuşsunuz.

Uzak ve yorucu ülkeler var, Japonya gibi, onlardan daha çok talep ettiğim doğru.

Türkiye’ye iki kez geldiğiniz söyleniyor. Türkiye’de sizi en çok şaşırtan ne oldu? Türkiye’yi çok seviyorum. Galiba ilk kez beş yıl önce, bir düğün için ülkenize gelmiştim. İnsanlar çok nazik, alışveriş yerleriniz çok güzel, çok güzel pazarlarınız var. Özellikle de İstanbul’u çok sevdim. Bence ülkenizin Batı ülkelerinden çok da farkı yok. Özellikle tarihi yapılarınız çok ilgimi çekti. Ayrıca geçtiğimiz yıl da Türkiye’ye gelmiştim.

Katıldığınız bütün partilerden para alıyor musunuz?

Bu değişir tabii. Arkadaşlarım partilerine bedava giderim. Hem bunlarla ben değil menajerlerim ilgileniyor.

Havaalanında karşılaştığınız kalabalık sizin için sürpriz oldu mu?

Evet, biraz çılgıncaydı, çok fazla paparazzi vardı ve kavga ettiler. Ama yine de her şey çok güzel. Heyecan vericiydi. Dün akşam yaşananları göz önüne alırsam sizin paparazziler bizimkilerden biraz daha vahşi! Ama basın toplantısı öncesinde tanıştıklarım çok naziktiler.

Hakkınızda yayınlanan olumsuz haberlerle ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim?

16 yaşımdan beri şov dünyasının içindeyim. Yani 11 yıldır medyaya haber malzemesi oluyorum. Genç bir kızken hakkımda yazılan yalan haberler beni epeyce etkiliyordu, çoğu kez ağlıyordum, moralim altüst oluyordu. Ama şu anda 27 yaşındayım. Hakkımda yazılan olumsuz ve yalan haberleri okuyunca dikkate almıyorum. Zaten dikkate alırsanız, deliye dönersiniz. Zaten gazete dergi okumuyorum.

Türkiye’nin en güzel kızını seçmek için buradasınız. Güzellik sizin için ne ifade ediyor?

İlk defa bir güzellik yarışmasının jürisinde yer alıyorum. Bu benim için büyük bir onur. Ben daha çok bir kadının duruşuna, bakışlarına ve tabii ki ne giydiğine dikkat ederim, çünkü modayı çok seviyorum.

Güzellik konusunda siz nelere dikkat ediyorsunuz?

Çok su içerim, koşarım.Makyaj yapmadan önce su ve buz dolu bir kasede yüzümü yıkarım.

Güzellik mi seksilik mi?

Güzel diye bahsedilmesini tercih ederim. Güzelliğe önem veririm şık olanı budur. Seksi gözükmek ise çok önemli değil.

Dünyanın en güzel kadını sizce kim?

Prenses Diana, ayrıca Marilyn Monroe, Madonna.

Çok farklı karakterler söylediniz.

Evet ama hepsi de kendine güvenen akıllı kadınlar.

Buraya gelmeden önce Türkiye’nin siyasi ve sosyal yapısı hakkında bilgi edindiniz mi? Türkiye’deki siyasi gelişmeler hakkında bir şey duydunuz mu?

Ben alışverişle ilgileniyorum.

Amerika’da Başkan Bush’tan çok reytinginiz var.

Ben de duydum. Bu durumdan memnunum. İnsanlar Bush’u sevmiyor. Ben de sevmiyorum.

Bir dönem o kadar çok Paris Hilton haberi yayınlandı ki, Associated Press, sizin haberlerinizi yayınlamama kararı aldı. Hem bu karar hem de hakkınızda bu kadar çok haberin çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Öncellikle Associated Press, sözünü tutmadı, hala benim hakkımda her gün haber geçiyorlar. Ama böyle bir karar almaları çok komikti. Hakkımda o kadar çok haber çıkıyor ki, başta şaşırıyordum ama doğrusu ben de bu hayat tarzını artık kabullendim.

Hakkınızda yazılan ve sizi en çok sinirlendiren haber neydi?

İki gün önce Afrika’daydım ve basın, Güney ve Batı Afrika’yı karıştırdığımı, coğrafi bilgimin zayıf olduğunu yazdı. Oysa öyle bir şey hiç olmadı. Söylemediğim şeylerin yazılması, benimle dalga geçilmeye çalışılması beni üzüyor ve sinirlendiriyor.

Oradaki bir yetimhanede çocuklara hediye olarak bikinili fotoğraflarınızı dağıttınız. Bu normal mi?

Fotoğrafları uzattılar ben de imzaladım, bunun neresi kötü? Ayrıca hatırı sayılır da bir bağış yaptım.

Evlat edinmeyi düşünür müsünüz? Angelina Jolie’nin hayır çalışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Angelina’nın yaptıklarına bayılıyorum. Ben de bir gün evlat edinmeyi düşünürüm ama daha çok erken yapacak çok işim var.

Peki ya evlilik?

27 yaşındayım. Evliliğin sırası değil. Sevgilim Benji Madden ile çok mutluyum.

Bir gün kalksanız ve gazetelerde hakkınızda bir satır olmasa? Ne hissedersiniz?

Hiçbir şey. Umurumda olmaz.

Pek inandırıcı değilsiniz.

Bırakın hakkımda çıkanları, hiçbir şey okumuyorum ki!

——————————————————————————–

Yazar: Balçiçek Pamir

Kaynak: http://HABERTÜRK

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>