Rehberiniz-Ölüleri dirilerden çok kazanıyor: en çok kazanan ölüler top 13 listesi!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Ölüleri dirilerden çok kazanıyor: en çok kazanan ölüler top 13 listesi!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Ölüleri dirilerden çok kazanıyor: en çok kazanan ölüler top 13 listesi!

ÖLÜMÜNE ZENGİNLER TOP13

Yıllardır ölü görünüyorlar. Yok basbayağı ölüler. Ya da bize öyle geliyor. Bazı insanların ölümlerinden yıllarca sonra bile biz yaşayanların hayal bile edemeyeceği paralar kazanması ilginç, hadi bırakalım nezaketi, sinir bozucu değil mi?

Evet doğru tahmin ettiniz. Ebediyete intikal eden süperstarlardan söz ediyoruz. Hala her yıl milyonlarca dolar basan “şanslı” adamlar ve tabii varislerinden…

Öbür taraftan bile haber getiren yayınınız H2 sunar: Tüm zamanların en çok kazanan ölü top 13’ü!

Evet, bazı ruhlar gerçekten sıkı para kazanıyor. Ölümü üzerinden sadece birkaç yıl geçtiği için olsa gerek, en çok kazanan ölüler listemizin başında Kurt Cobain yer alıyor. Onun hemen bir altında, öbür taraftaki ikincilik koltuğunda ise bunca yıl sonra bile her yıl milyonlar kazanmayı sürdüren efsane Elvis Presley bulunuyor. Kurt Cobain’in Ekim 2005-Ekim 2006 arasında kazandığı para tamı tamına 50 Milyon Dolar. Yani rock’n roll’un babasından 8 milyon daha fazla. Elvis’in yıllık kazancı ise 42 Milyon Dolar ve ölü biri için hiç fena sayılmaz. Bu paranın tamamı Graceland’in giriş bedelleri, halen piyasada satılan albümleri ve merchandise gelirlerinden sağlanıyor.

Çizgiroman sanatçısı Charles Shulz da şanslı ölülerden. “Peanuts”ın babası, yarattığı Charlie Brown, Snoopy ve Schröder serileriyle ölümünden sonra da yılda 35 milyon kazanmaya devam ediyor. Onu hemen arkasından, yılda 24 Milyon Dolarla Beatles solisti John Lennon izliyor. Rölativite teorisini ortaya atan Einstein ise 20 milyonla 5. sırada kalıyor.

İşte en çok kazanan ölüler listemizin ilk beşinde bu isimler var. Galerimizde ise sizi resimleriyle birlikte 8 şanslı adam daha bekliyor. Yani en azından veraseten şanslı.

Kaynak: http://haberturk.com

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir