Rehberiniz-Nlp’nin klasikleri türkçede!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Nlp’nin klasikleri türkçede!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Nlp’nin klasikleri türkçede!

NLPNİN KLASİKLERİ TÜRKÇEDE

NLP sisteminin kurucularının kitapları ALFA yayınevi tarafından NLP DİZİSİ olarak Türkçeye kazandırıldı. Dizinin editörlüğü Turkey90.com tarafından gerçekleştirildi. NLPnin temellerini anlatan bu kitaplar alanlarında referans kitaplardır.Özellikle Trans ve Değişim harika bir kitap.

DEĞİŞİM İÇİN BEYNİNİZİ KULLANIN; RICHARD BANDLER, NLP sisteminin yaratıcılarından Richard Bandler’in yazdığı bu kitap NLP ile ilgili temel referans kitaplardan biridir. Bu kitapta beynin nasıl çalıştığı ile ilgili en son bilgi ve araştırmalara yer verilmiştir. Kitapta ayrıca; Beyinizi çalıştırmak, Bakış? açıları, Yanlış yapmak, Deneyimleri yeniden düzenlemek, Anlamak ve kafası karışık olmak, İnsancın ötesine geçmek, Alt temsil sistemi ayarları gibi konulara yer verilmiştir.

Kitap soru cevaplı bir formatta düzenlendiğinden sürükleyici bir akışa da sahiptir. NLP ile ilgilenen herkesin mutlaka kütüphanesinde bulundurması gereken bir kitaptır.

PRENSLERE DÖNÜŞEN KURBAĞALAR;

RICHARD BANDLER-JOHN GRINDER NLP’nin kurucularını “ikisi bir arada” okura sunan bir kitap. Bu kitapta da NLP teknikleri ile ilgili workshop çalışmalarından örneklere yer veriliyor.

Kitapta anlatılan teknikleri kullanarak; Fobi ve benzeri hoş olmayan duygusal deneyimleri zihninizden söküp atmak, Öğrenme güçlüklerini aşmak, Sahip olmak istemediğiniz alışkanlıkları bırakabilmek, İlişkileri daha zengin ve doyurucu bir hale getirebilmek, Pek çok psikolojik problemi çözebileceksiniz.

Bu kitapta anlatılan teknikleri hem kendi kendinize uygulayabilir hem de yardım etmek istediğiniz insanları iyileştirmede kullanabilirsiniz. NLP ile ilgilenen herkesin, ayrıca eğitimci, psikolog yada psikiyatr gibi mesleklere sahip herkesin mutlaka okuması gereken bir referans kitap.

TRANS VE DEĞİŞİM RYCHARD BANDLER-JOHN GRINDER NLP’nin iki kurucusunun spesifik uygulamalar yaparak, sözel bir üslupla yazdıkları bu kitap NLP kütüphanesinin başyapıtıdır. NLP kavram ve tekniklerinin uygulamalarda nasıl kullanılması gerektiği en iyi şekilde bu kitapta anlatılmaktadır.

Kitapta; Temel NLP teknikleri Trans oluşturma tekniği, Trans durumuna çapa atma, İeri telkinler, Transı yeniden çerçevelemek, Özel yararlanma teknikleri, Kişisel tarihi yeniden düzenlemek, Kendi kendine hipnoz, Göz erişim ipuçları gibi konularda uygulama üzerinde anlatım yapılmaktadır. Trans ve değişim, NLP,hipnoz, beyin geliştirme, öğrenme süreçleri, pratik psikoloji gibi konularda bilgiler yer alıyor.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>