Rehberiniz-New yorklular seks bağımlısı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “New yorklular seks bağımlısı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
New yorklular seks bağımlısı!

NEW YORKLULAR SEKS BAĞIMLISI!

Cinsel bağımlılığın salgın halini aldığı New York’ta, yarım milyondan fazla erkek ve kadın bu hastalığın pençesinde

New York’ta yapılan bir araştırma sonucunda, ABD’de seks bağımlılarının nüfusa oranı yüzde 3 civarındayken, New York’ta bu oranın yüzde 8 olduğu ortaya çıktı.

Uzmanlar, özellikle internetteki pornografinin sıradan insanları seks düşkünü haline getirdiğini ve çoğunun bu konuda yardım almayı düşünmediğini belirterek, bu durumun ciddi bir endişe yarattığını kaydediyor.

ABD Ulusal Seks Bağımlılığını Önleme Kurulu Başkanı Sharon O’Hara, bu hastalığa yakalananların seksi yaşamın stres ve endişelerinden anlık bir kaçış olarak gördüklerini, stresle başetmek için arkadaşlarıyla veya sevdikleriyle konuşmak gibi olağan kanalları kullanmak yerine bu yönteme başvurduklarını belirtiyor.

Uzmanlar seks bağımlılarının genelde evli erkekler olduğunu ve bu uğurda tüm birikimlerini harcamaktan kaçırmadıklarını vurguluyor. ABD’nin beysbol yıldızlarından eski New York Yankees ve Boston Red Sox oyuncusu Wade Boggs, aktris Halle Berry’nin eski eşi Eric Benet, R and B şarkıcısı R. Kelly ve ABD’nin sevilen TV dizisi

‘Hogan’s Heroes”in yıldızı Bob Crane’in yanı sıra birçok ünlünün de seks bağımlılığından dolayı tedavi olmanın yollarını aradıkları belirtiliyor.

(AA)

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir