Rehberiniz-Mutluluk için erkekler ile kadınlar birlikte tatil yapmamalı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Mutluluk için erkekler ile kadınlar birlikte tatil yapmamalı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Mutluluk için erkekler ile kadınlar birlikte tatil yapmamalı!

MUTLULUK İÇİN ERKEKLER İLE KADINLAR BİRLİKTE TATİL YAPMAMALI!

KAYNAK: VATAN

Almanya’da yayımlanan “Men’s Health” dergisinin araştırması böyle diyor. Çünkü kadınlarla erkekler birlikte tatile çıktıklarında kıskançlık artıyor ve normalden daha çok kavga ediyorlar

Kıskançlık, götürülen eşya miktarı, içki içmek, hobilerin ortak olmaması… Kadınlar ve erkekler bu nedenlerle tatile çıktıklarında hayatı birbirlerine zindan ediyor. Uzmanlar gerçek anlamda huzurlu bir tatil için herkese ‘hem cinslerinizle tatile çıkın’ önerisinde bulunuyor. İşte tatilde en çok kavga çıkaran nedenler:

* Araştırmaya göre kadınların yaklaşık üçte biri birlikte oldukları erkeğin tatildeyken başka kadınlara bakmasına sinirleniyor. Eşlerinin başka erkeklere bakmasına öfkelenen erkeklerin oranı ise sadece yüzde 14.

* Kadınların yanlarına çok fazla eşya almalasına sinirlenen erkeklerin oranı yüzde 50. Bu konuda erkeklere kızan kadınların oranıysa yüzde 8.

* Kadınların yüzde 31’i erkeklerin kültürel faaliyetlerle ilgilenmemesine, yüzde 23’ü de kocalarının kendilerini yalnız bırakıp barda içki içmesine kızıyor.

* Erkeklerin yüzde 32’si kadınların kumsalda yatıp güneşlenmesine ve yeni arkadaşlıklar kurmaya çalışmasına sinirleniyor.

Ünlüler ne diyor?

Deniz Pulaş: Ayrı tatil mi olur?

Ayrı ayrı tatil olmaz. Eşim spor yapar, onu özgür bırakırım. Ben başka şeylerle ilgilenirim. Sonrasında da oturup konuşacak çok şeyimiz olur.

Canan Alkan: Kız kıza daha keyifli

Kız kıza tatilin farklı bir keyfi var. Çiftlerin kendilerine vakit ayırmaları da lazım. Sonuçta insanlar balayında bile birbirlerinden sıkılabiliyor.

Sema Şimşek: Erkek yok sorun yok

Geçen yıl eşimin işleri nedeniyle tatile yalnız gittim. Hiçbir sorun çıkmadı. Arada bir ayrı tatil yapmakta yarar var. Birbirinizi özlüyorsunuz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir