Rehberiniz-Londra’yı kebapla fethettiler

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Londra’yı kebapla fethettiler” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Londra’yı kebapla fethettiler

İki Türk kardeşin sahibi olduğu kebapçı dünyaca ünlü bir seyahat sitesi tarafından Londra’nın en iyi 7. restoranı seçildi. Ziyaretçilerin “mükemmel” olarak tanımladığı kebaplar 5 yıldızlı otellerde servis edilen yemeklerden daha çok beğeniliyor.

İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan ve iki Türk kardeş tarafından işletilen kebapçı ünlü seyahat sitesi “TripAdviser” tarafından Londra’nın en iyi 7. Restoranı seçildi.

Popüler 5 yıldızlı otelleri geride bırakarak ziyaretçilerinden %95 oranında olumlu not alan “Meze Mangal” 12 yıl önce Şahin ve Ahmet Gök tarafından kuruldu.

Pide, kebap ve lahmacun gibi Türk mutfağının geleneksel tatlarını ziyaretçilerin beğenisine sunan restoran seyahat sitesinde yer alan 10 bin yorumla “En iyi restoranlar” listesindeki yerini aldı.

Yemekleriyle elde ettikleri başarıyı duyduklarında çok sevindiklerini söyleyen Gök kardeşler İngiliz Daily Mail gazetesine konuştu.

Şahin Gök sonucun gurur verici olduğunu belirterek şunları söyledi: “Yaptığımız işi çok seviyoruz. Gerçekten çok çalışıyoruz. Müşterilerimizden böyle bir geri dönüş almak harika bir duygu.

Özellikle yağlı döner satan restoranlar yüzünden Türk yemeklerine pek rağbet yoktu. Biz bu imajı değiştirmek için çok çalıştık.

Masalara güzel örtüler serdik, zarif şarap kadehleriyle servis yaptık. Her şeyden önemlisi her zaman müşterilerimize taze yemek sunduk. Ayrıca ekmek dahil restorandaki bütün yemekleri kendimiz yaptık.”

Gök kardeşler önümüzdeki günlerde restoranlarını büyüterek daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Kaynak: http://NTV

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>