Rehberiniz-İşte liderlerin ‘gönlünden geçen’ şirketler!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “İşte liderlerin ‘gönlünden geçen’ şirketler!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
İşte liderlerin ‘gönlünden geçen’ şirketler!

TURKCELL Büyüme potansiyeli, gelişen kurum kültürü ve sosyal sorumluluk projeleri ile oluşturduğu olumlu imajı şirketi cazip kılıyor.

KOÇ HOLDİNG Liderler Koç Holding’i yönetici yetiştiren bir okul olarak görüyor.

ARÇELİK Sahip olduğu güçlü markalar ve yurtdışında yaptığı satın almalar nedeniyle gelişme potansiyelinin yüksek olduğu düşünülüyor.

UNILEVER Lider yetiştirme programları, yöneticileri geliştirmek farklı görev ve pozisyonlarda çalıştırma politikası beğeniliyor.

P&G Lider yetiştirme yöntemleri, koçluk ve mentorluk politikası ve lidere özel performans sistemleri öne çıkarıyor.

DOĞUŞ HOLDİNG Profesyonel yöneticilere inisiyatif vermesi nedeniyle liderlerin çalışmak istediği bir şirket.

COCA-COLA Liderler Coca-Cola’da marka değeri, çalışanlarına verdiği önem ve yatırımları nedeniyle çalışmak istiyor.

ECZACIBAŞI HOLDİNG İlaç, seramik ve sağlık gereçleri sektörlerindeki vizyoner yaklaşımı ve kurumsallaşma ve yönetici yetirtiştirme politikaları nedeniyle tercih ediliyor.

FORD OTOSAN Yönetim yaklaşımı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve yükselen ihracatı nedeniyle beğeniliyor. Birçok lidere şirketin hem yerli hem yabancı ortağı olması da cazip geliyor.

EFES PİLSEN Şirketin büyüme potansiyeli, yenilikçi yapısı ve çevik pazarlama politikaları cezbediyor.

TÜPRAŞ Araştırmaya katılan liderler, özelleştirme sonrasında bölge için böylesine önemli, kritik bir şirkette çalışmak ve yeniden yapılanma çalışmalarının içinde olmak istiyorlar.

ŞİŞECAM CEO’lar ve genel müdürler şirketi kurumsal yapısı ve dünya pazarındaki gücü nedeniyle beğeniyorlar. Büyük organizasyon deneyimi yaşamak isteyenler için ideal olduğu düşünülüyor.

SABANCI HOLDİNG Grup içinde sunulan farklı kariyer olanakları, insan kaynaklarına verilen önem, sosyal sorumluluklarına duyarlı ve itibarlı bir kurum olması nedeniyle tercih ediliyor.

VESTEL Yenilikçi ve atak yapısı nedeniyle liderlerin ilgisini çekiyor.

GARANTİ BANKASI Liderler, burada itibarı yüksek, imajı sağlam ve insan kaynaklarına önemli yatırımlar yapan, kurumsal bir banka olduğu için çalışmak istediklerini söylüyor.

YAPI VE KREDİ BANKASI Marka değeri nedeniyle öne çıkıyor.

BOYNER Yaratıcılık ve liderliğin önünü açan yaklaşımları nedeniyle ilgi topluyor.

APPLE Yükselen marka değeri ve yetenekli üst yönetim kadrosu liderleri bu şirkete çekiyor. Son yıllarda gösterdiği performans ve gelişme potansiyeli liderlere çekici geliyor.

HÜRRİYET Kriz ve fırsat yönetimi konusundaki başarısı ve gelişme potansiyeli ve kurumsallaşma yolunda attığı adımlar nedeniyle listede yer alıyor.

THY Yerel bir şirket olarak uluslararası rekabete açık, zorlu bir sektörde çalışmak yöneticilere cazip geliyor.

Kaynak: http://www.yenibir.com

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>