Rehberiniz-İş yaşamınızda neler değişecek?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “İş yaşamınızda neler değişecek?” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
İş yaşamınızda neler değişecek?

Kimlerin geliri artacak? Yeni iş fırsatları geliyor mu? İhtiyacınız olan desteği bulacak mısınız? İşte mayıs ayının astrokariyer yorumları…

Mayıs ayında aslanların iş hayatında yeni bir dönem başlıyor. Akrepleri ortaklıklarla ilgili radikal kararlar bekliyor. Koçlar ise kazançlarını arttıracak yeni fırsatlarla karşılacak. Astrolog Oğuzhan Ceyhan hazırladı.

KOÇ

Gayrimenkule yatırım yapmalı

Bu dönem, kazancınızı artıracak görüşmeler ve fırsatlar ile dopdolu. 3 Mayıs’tan itibaren satış ve ya pazarlama ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Ayın ikinci yarısında vergi, kredi veya borç gibi konularda gereğinden fazla rahat davranmayın. Gayrimenkullerden kazanç sağlama şansınız yüksek. Ayın ilk yarısında yapacağınız doğrudan yatırımlar, uzun vadede beklenenden daha kazançlı olabilir. 17 Mayıs yakınlarında ise bono, tahvil, hisse senedi yoluyla bazı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Karşınıza çıkacak fırsatlara dikkat!

Ayın ilk günlerinde, kişisel olarak isminizi ön plana çıkartacak bir fırsattan yararlanabilirsiniz. Ay ortasından itibaren ise ortaklıklarınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bazı sorunlar çıkarsa, bunları deneyimli kişilere danışmaktan kaçınmayın. Bireysel hizmetler, danışmanlık gibi alanların getirilerinin yüksek olacak. 17 Mayıs sonrasında ise hukuk, moda ve estetikle bağlantılı alanlarda faaliyet gösterenler için ciddi kazançlar yaratma şansı doğabilir.

İKİZLER

Sıkı çalışmanız karşılığını bulacak

Gerek çalışanlarınız, gerekse kendi hakkınızda bilinmeyen pek çok şeyi bu ay öğrenebilirsiniz. 3 Mayıs itibariyle iç düzeni sağlayacağınız bir döneme girieceksiniz. Ay ortalarından itibaren, müşterilerin radikal değişim taleplerini düşünebilirsiniz. Sağlık ve giyim sektörleri ile ruhsal terapiyle bağlantılı alanlar, bu dönemde en büyük getiriye sahip olacak iş grupları. 17 Mayıs tarihi ise, tüm alanlarda, yapılmış sıkı çalışmaların haklı maddi ödüllerini getirebilir.

YENGEÇ

Risklerden kaçmayın

3 Mayıs’ta sosyal imaj alanında çok büyük bir ilerleme yaşayacaksınız. Sosyal gruplar arasında yeni fırsatlar doğabilir. Ayın ikinci yarısında bazı riskler alabilirsiniz. Risklerden kaçmayın ama işi şansa bırakacak kadar da ileri gitmeyin. Dışsal etkiler ile beklenmedik bazı para şansları 17 Mayıs’tan itibaren gündeme gelebilir. Ayın tümü, toplumun geneli için yürütülen her türlü yaratıcı projenin getirilerini artıracak etkiler barındırıyor.

ASLAN

Problemli kariyer süreci bitiyor

3 Mayıs’ta kariyer hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Bu, problemli bir kariyer sürecinin bitişi, yeni bir kapının açılışı anlamına da gelebilir. 17 Mayıs itibariyle, aile üyeleri ve yakın arkadaşların desteği arkanızda olacak. Bundan da faydalanmalısınız. Madencilikle bağlantılı sektörler, ayın ilk yarısında daha kazançlı olabilir. Bu dönemde üst düzey yöneticilik yapanların da gelirlerinde artış yaşaması olası. 17 Mayıs sonrası ise inşaat ve gıda sektörlerine daha büyük şanslar sunacak.

BAŞAK

İleriye dönük avantajlar kazanabilirsiniz

Bu ay iş amaçlı seyahatler ve geziler yapabilirsiniz. Beklentilerinizin ötesinde gelişmeler sizi bekliyor. 3 ve 17 Mayıs yakınlarında önemli bir ithalat-ihracat projesi veya ileriye dönük avantajlar sağlayacak farklı gelişmeler gündeme gelecek. İletişim sektörü ve ticaret dünyasını 3 Mayıs itibariyle hızlı günler bekliyor. Ayın ortalarından itibaren yayıncılık, eğitim ve hukuk gibi alanlarla bağlantılı işlerde de olumlu değişimler ve sonuçlar ortaya çıkabilir.

TERAZİ

Büyük hamlelerden kaçının

3 Mayıs yakınlarında ortak kaynakların kullanımında fikir ayrılıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Fazla tartışmayın ve ayın genelinde risk yüksek olabileceği için herhangi bir büyük hamle yapmaktan veya yüksek meblağlı yatırımlardan kaçının. Finans ve bankacılık sektörlerinde çalışanlar ise kazançlarının artmasını sağlayacak gelişmelerle karşılaşabilirler. 17 Mayıs itibariyle ise yaptığınız herhangi bir çalışmadan hak ettiğiniz payı almak için girişken olun.

AKREP

Radikal kararlar sizi bekliyor

3 Mayıs’tan itibaren kuracağınız yeni iletişimlerle çok sağlıklı bir ilerleme dönemine gireceksiniz. Ayın ikinci yarısında ise ortaklarınız ve iş yaşamınızı bir ortak gibi paylaştığınız kişilerle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bireysel girişimleriniz sonuç verecek. Bu girişimlerin meyvelerini tüm alanlarda ciddi maddi dönüşler olarak toplayabilirsiniz. Danışmanlar, modacılar, hukukçular, üst düzey yöneticiler ve estetik ile dekorasyonla ilgili kişiler daha yüksek beklentilerin karşılandığını görebilir.

YAY

Rakiplerinize dikkat!

Tüm ay boyunca sürecek olan iş yoğunluğundan dolayı yeni bir destek elemanının yanınızda işe başlaması gündeme gelebilir. 17 Mayıs sonrasında bazı faaliyetleri, avantaj sağlamak için gizli tutmanız istenebilir. Bazı rakiplerle yarışabilirsiniz. Hizmet sektörü ve tekstil, bu dönem içerisinde son derece kazançlı olabilir. Orta kademe yöneticiler de bir gelir artışı bekleyebilir. Psikoloji, psikiyatri, akupunktur ve sanat, kazancın yüksek olacağı diğer alanlar.

OĞLAK

İş yaşamınız hızlanıyor

3 Mayıs itibariyle, kişisel ilgi alanınız sayesinde edindiğiniz bilgileri iş yaşamında kullanıp, faaliyetlerinize hız kazandırabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında, katılacağınız bir konferans ya da resepsiyonda, ileride size çok yardımı dokunacak kişilerle tanışmanız mümkün. Enerji, havacılık, genetik, kişisel gelişim gibi alanlar bu dönemde ön planda yer alacak. Yapılmış olan bir çalışmanın gittikçe daha değerlenmeye başlaması da fazladan veya yeni gelirler getirebilir.

KOVA

Anlaşmalar netleşiyor

İş hayatınızda değişim yaratacak etkiler alacaksınız. Bazı süreçleri bitirebilirsiniz; bitişin yeni bir başlangıcı da yaratabilmesi için emin adımlar ile yol alın. Bazı anlaşmaları netleştirmeye yoğunlaşmanız da mümkün. Gıda ve deniz ürünleri, kısmen de toprakaltı zenginliklerle bağlantılı sektörler, para açısından gelişmeler yaşayabilir. Ailelere yönelik projelerin, dekorasyon ve inşaatla bağlantılı işlerin kazançları da daha yüksek olacak.

BALIK

Çok yorulacaksınız

Bu ay hem geziler, hem de yoğun iletişimler sizi bekliyor. 3 Mayıs yakınlarında kendinizi ve işinizi tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni insanlara amaçlarınızı ve vizyonunuzu aktarın. 17 Mayıs sonrasında kendinizi duyurmaya daha da önem verin. Eğitim, yayıncılık, medya ve ticaret bu dönem içerisinde çok önemli getirilere sahip olabilir. 17 Mayıs sonrasında, yurt dışına verilen hizmetler veya yabancılarla yürütülen işler, gelir açısından iyice öne çıkabilir.

Yazar: oĞUZHAN cEYHAN

Kaynak: http://www.yenibiris.com

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir