Rehberiniz-Hollanda müthiş türk’ü konuşuyor !

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Hollanda müthiş türk’ü konuşuyor !” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Hollanda müthiş türk’ü konuşuyor !

Son buluşu için gece gündüz çalıştığını belirten Süleyman, ’Sonunda başarılı oldum. Avrupa’da çok yetenekli Türk gençleri var. Ben de onlardan birisiyim’ dedi. Yeni bir proje daha hazırladığını belirten Süleyman, ’Bu projem başarılı olursa, değil Hollanda ve Türkiye, tüm dünyanın gündemine oturacak’ diye konuştu.

Genç kaşif, yeni projesinin otomobilde bilgisayar ortamı sunduğunu söyledi. Süleyman, ’Uzun yola çıkanlar, bilhassa da Türkiye’ye izne giden vatandaşlarımız, otomobillerinde rahatlıkla bilgisayar kullanabilecekler. Dokunmatik ekranlı bu sitem 1 adet küçük bilgisayardan oluşuyor. Ekran üzerine dokunan kullanıcılar, film izleyebilecek ve çocuklarına zeka oyunları oynatabilecek.

Bu sistem seyahat esnasında sıkılmayı önleyecek. Ayrıca uydu aracılığıyla internet imkanı da sunacak’ dedi. Aklında bir dizi proje daha olduğunu ifade eden başarılı genç, ’Buluşlarımı Türkiye’de üretmek, üzerine Türk Malı mührünü vurmak ve dünya piyasasına sürmek istiyorum. Eğer bunları başarırsam Türkiye’deki insanlarımıza yeni istihdam alanları açılmış olur’ diye konuştu.

Kaynak: http://Star

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>