Rehberiniz-Her şeyi hesaplayan site

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Her şeyi hesaplayan site” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Her şeyi hesaplayan site

Kredi faizi hesaplama imkanı sunan; “ideal kilom ne kadar, vücut yaşım kaç, bebek sahibi olmaya hazır mısın?” gibi soruları yanıtlayan yeni nesil bir iletişim platformu kuruldu. Adı, Hesaplabakalim.com.

Yeni internet sitesi Hesaplabakalim.com insanların günlük hayatta ihtiyaçları olan ve merak ettikleri pek çok soruyu yanıtlamak için gerekli bütün hesaplama araçlarını geliştiren ve bu hesaplama araçlarını kampanya olarak markalar için kurgulayan yeni nesil bir iletişim platformu.

Hesaplama araçlarına her kanaldan ulaşılabiliyor. Youtube videoları gibi, internette her yere yerleştirilebiliyor ve markaların insanlara ulaşması için iletişim kampanyası olarak tasarlanabiliyor. Şimdiden 250’den fazla hesaplama aracı ile yüzbinlerce kişiye yardımcı oluyor.

İnsanlara kredi faizi hesaplama, evimin değeri ne kadar gibi ihtiyaçları olan hesaplamaları en kolay şekilde yapabilecekleri, ideal kilom ne kadar, vücut yaşım kaç, bebek sahibi olmaya hazır mısın gibi merak edebilecekleri ya da Twitter hesabımın değeri ne kadar, gelir seviyesinde Türkiye sıralamasında neredeyim gibi ilgilerini çekebilecek çok çeşitli hesaplayıcılar sunuyor.

Kaynak: http://www.pudra.com

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>