Rehberiniz-Genç iletişimciler yarışıyor

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Genç iletişimciler yarışıyor” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Genç iletişimciler yarışıyor

Isı Ses Su ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER), ’360 Derece İletişim’ konulu proje yarışması tertip ediyor. İletişim fakültesi öğrencilerinin katılacağı yarışmada birinciyi Ali Taran, Turkey90.com, Ediz Hun, Fatoş Karahasan ve Günseli Özen Ocakoğlu belirleyecek.

Isı Ses Su ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER), ’360 Derece İletişim’ konulu proje yarışması tertip ediyor. İletişim fakültesi öğrencilerinin katılacağı yarışmada birinciyi Ali Taran, Turkey90.com, Ediz Hun, Fatoş Karahasan ve Günseli Özen Ocakoğlu’ndan oluşan jüri belirleyecek.

Yarışmaya başvurmak isteyenler; ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı veya yangın yalıtımını tek tek ele alabileceği gibi sadece yalıtıma tümel bir bakışla değinebiliyor. Organizasyonda büyük ödül ise projenin hayata geçirilmesi ve 5.000 TL olarak belirlendi. 1 Haziran 2011 tarihine kadar proje gönderilebilecek yarışmada Strateji Desteği, Pr Proje Önerileri, 360 Derece İletişim, Sosyal Sorumluluk Projesi, Sosyal Medya, Reklam çalışmaları alanlarında öneriler içeren projeler rekabet edecek.

İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Proje yarışması, öncelikle ülkemizde yalıtım uygulamalarının yaygınlaşmasına imkân tanıyacak, yalıtım konusunda tüketiciyi bilinçlendirecek, yalıtım satışına dair iletişim stratejilerinin oluşturulmasını zemin hazırlayacak. Bu yarışmanın, gençlerin enerji, kabiliyet ve özgün fikirlerini hayata geçirilmesine fırsat yaratacağına inanıyoruz.” dedi.

Kaynak: http://www.timeturk.com

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir