Rehberiniz-Forbes: oprah winfrey en güçlü şöhret…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Forbes: oprah winfrey en güçlü şöhret…” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Forbes: oprah winfrey en güçlü şöhret…

Forbes”un geçen yılki listesinde üçüncü sırada yer alan Winfrey birinciliğe yükselirken, “İsa”nın Çilesi” filmini yöneten Mel Gibson, geçen yıl bulunduğu birinci sıradan bu yıl üçüncülüğe geriledi. Golf yıldızı Tiger Woods ise ikinci sıradaki yerini bu yıl da korumayı başardı.

Sıralamada kriter olarak şöhretlerin geçen 12 ay boyunca elde ettiği kazançlar esas alınırken, bunun yanı sıra sıralamada web sitelerinin izlenme oranının, basın ve medyada haklarında çıkan haberlerin de dikkate alındığı kaydediliyor.

ABD”de haftada 30 milyon kişi tarafından izlenen ve yaptığı “talk-show”lar 112 ülkede yayımlanan Winfrey, güç sırlamasında birinci olurken, 225 milyon dolarlık kazancıyla zengin şöhretler arasında ikinci sıraya yerleşti.

Yıldız Savaşları serisinin yönetmeni George Lucas ise 290 milyon dolarla geçen 12 ay boyunca en fazla para kazanan şöhret olmasına rağmen güç sıralamasında dördüncü oldu.

Yazar: Medyatava.net

Kaynak: http://www.Medyatava.net

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>