Rehberiniz-Evliliği kurtaracak öğütler!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Evliliği kurtaracak öğütler!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Evliliği kurtaracak öğütler!

Kadınları en iyi anlayan yazar olarak tanınan Nicholas Sparks, yeni kitabında mutlu bir evlilik için erkeklere yol gösteriyor. Alman Bild Gazetesi, Sparks’ın son eserinden bölümler yayınladı. Nicholas Sparks, ‘dünyada kadınları en iyi anlayan kişi’ olarak tanınıyor ve kitapları 40 dile çevrilmiş durumda.

‘Şişedeki Mesaj’ gibi aşk romanları sinemaya aktarıldı ve başrollerini Kevin Costner, Robin Wright Penn, Paul Newman ve John Savage gibi dünya yıldızları paylaştı.

Amerikalı yazar Nicholas Sparks’ın son olarak ‘Gökyüzünün Yakınlığı’ adlı yeni kitabı piyasaya verildi. Nicholas Sparks, kitabında mutlu bir evlilik için erkeklere 5 önemli öğütte bulunuyor. 17 yıldır evli ve 5 çocuk sahibi olan 39 yaşındaki yazara göre bu beş öğüt her evliliği mutlu kılabilir.

İŞTE BEŞ ALTIN ÖĞÜT

1. Karınıza yeni kız arkadaşınız gibi davranın. İltifatlarınızı eksik etmeyin, çiçek götürün, arabaya binerken kapısını açın.

2. Gündelik yaşamın koşuşturmasında romantizmi ihmal etmeyin. Karınıza aşk mektupları yazın, şık giyinerek onu düzenli olarak yemeğe götürün.

3. İş yaşamınızda karşılaştığınız sorunlar olursa, bunları karınıza anlatın. Kadınlar, çevrelerinde olanlardan habersiz bırakılmalarından hoşlanmazlar.

4. Çocuklarınızın resimlerini çekin ve bunları süsleyip, altına güzel sözler yazarak karınıza hediye edin.

5. Stresli bir halde işten dönmüş de olsanız, çocuklarınızla ilişkilerinizde sakin olun. Onlarla ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

Kaynak: http://Hürriyet

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>