Rehberiniz-“erkekler de değişik tasarımları hak ediyor!”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “”erkekler de değişik tasarımları hak ediyor!”” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
erkekler de değişik tasarımları hak ediyor!

ELİF BERKÖZ

Milliyet

1985 yılından bu yana Türkiye”nin en önemli markalarından biri olan Beymen Club 20”nci yılına yeni bir modacıyla girecek. “Şık ve kaliteli spor giyim”le öne çıkan Beymen Club, 2004-2005 Sonbahar-Kış sezonuna değişimle başlayacak. Bundan böyle markanın kadın ve erkek koleksiyonlarının tasarımları modacı Alev Ciliv”e ait.

Milliyet Cumartesi”nin de yazarı olan Alev Ciliv markanın çizgisini yenileyecek. “Beymen Club artık renkleriyle, modelleriyle, kullanılan kumaşlarla daha modern, yenilikçi, rahat ve sofistike olacak” diyen Ciliv, sahibi olduğu Ciliv butik için de yeni tasarımlar yapmayı sürdürecek.

Beymen Club teklifi nasıl geldi?

Moda dünyasında tasarımcılarla büyük firmaların evlilikleri çok gündemde. Bu da onlardan biri. Beymen Club tasarımcı değişikliğine karar verdikten sonra aramızda görüşmeler oldu. Üç ay kadar önce de evlilik anlaşmamızı yaptık.

Daha önce Beymen grubuyla çalışmış mıydınız?

1993”te Beymen Acamedia yarışmasında birincilik ödülünün sahibi olmuştum. Oradan bir tanışıklığımız vardı.

Markanın çizgisinde ne gibi değişiklikler yapacaksınız?

Daha sofistike, modern, detaylı tasarımlar olacak. Kadın ve erkeklerin hem çalışma hem de keyif zamanı için tasarımlar olacak. Bu tasarımlar kişiye kendini rahat ve özel hissettirecek.

Beymen Club”ın sonbahar-kış koleksiyonunu anlatabilir misiniz?

Sonbahar-kış sezonu çok renkli. Hazırladığım koleksiyonun birkaç teması var. Birinin adı “Norveç”te Açıkhava”. Bu temada uçuk renkler var. Jungle temasında ise çok daha renkli tasarımlar bulunuyor. Bu koleksiyon Beymen mağazalarında ağustos ayında sergilenmeye başlayacak. Şu anda da 2005 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu hazırlıyoruz.

Sahibi olduğunuz Ciliv”de yalnızca kadın koleksiyonları yer alıyor. Beymen Club için erkek tasarımları da yapacaksınız…

Daha önce de David People”da erkek koleksiyonları hazırlıyordum. Sonra çeşitli firmaların koleksiyonlarını hazırlamaya devam ettim. Teşvikiye”deki Ciliv”de erkek koleksiyonunun yer almamasının nedeni butiğin yeterince büyük olmaması. Uygun bir zamanda ekleyeceğim. Türkiye”de yurtdışından farklı olarak erkeklere özel, değişik ve sofistike tasarımlar yapılmıyor olması beni hep şaşırtmıştır. Oysa erkekler de değişik, özel tasarımları, koleksiyonları hak ediyor. Ben Beymen Club”da bunu sağlayacağım.

Beymen Club”larda ve kendi butiğinizde de aynı modeller olacak mı?

Hayır. Beymen Club”ın kendine özgü bir koleksiyonu, Ciliv”in kendi müşterilerine göre farklı bir koleksiyonu olacak. Ortak yönleri tasarımcılarının aynı olması.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir