Rehberiniz-Erkek hakları kitabı çıktı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Erkek hakları kitabı çıktı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Erkek hakları kitabı çıktı!

ARTIK ERKEKLERİN DE BİR DUYGU ASENASI VAR!

MARKATURCA tarafından konumlandırması yapılan ETEKLİ İKTİDAR çıktı. Yazar Sinan Akyüz. Yayınevi Alfa. Bu kitap hakkında çok konuşulacak. Bu kitap kesinlikle çok satacak!

Neden mi?

Hıncal Uluç, önsöz yazdı. Metin Üstündağ karikatürlerini kattı. Turkey90.com kültürel konumlandırmasını yaptı. Gülben Ergenden Mehmet Barlasa, Haşmet Babaoğlundan Beyaza pek çok ünlü konuyla ilgili görüş verdi.

Kitap bir Erkek Hakları Manifestosu (EHM) yayınlıyor ve Erkek Hakları Hareketi’ni (EHH) başlatıyor. Türkiyede erkek haklarını savunan ilk ve tek kitap.

Kitabın konsepti Turkey90.com tarafından geliştirildi. Ece Vahapoğlunun kitabından sonra, konsepti Turkey90.com tarafından geliştirilmiş olan ikinci kitap.

Turkey90.com bu kitapla ilk defa, tamamen popüler kültüre yönelik, kişisel gelişimle hiçbir ilgisi olmayan bir kitabın editörlüğünü ve marka konumlandırmasını yaptı.

Bu kitap, kimliğini yeniden tanımlamak ve “savunmak” isteyen erkekler ile erkekleri “anlamak” isteyen kadınların başucu kitabı olacak.

***

“Etekli İktidar” sürekli haklarını genişleten kadınları ve köşeye sıkış(tırıl)mış erkekleri anlatıyor.

Yazar sıkı bir “Erkek Hakları Savunucusu”

Bu kitap; kentli, iyi eğitimli, kariyerist ve çalışan kadınların, erkeklerin nasıl da canına okuduğunun “fotoğrafını” çekiyor.

Sinan Akyüz, kitabında; ezilen, “oyuna” getirilen, aldatılan, “ailenin geçimini sağlama makinesi” olarak kullanılan “ahh zavallı biz erkekler”den yana tavrını koyuyor.

Bu kitapta; kadın erkek ilişkileri üzerine sıkı tespitler, uygulanabilir taktikler ve erkeklerden yana bir tavır bulacaksınız.

Kadınlar bu kitapta, erkeklerin neden artık evlenmediğinin, “erkekçe” cevabını bulacaklar.

Yazar erkeklere, “oyuncu” kadınlara karşı, “kendini koruma ve kontr-atak yapma taktikleri” de veriyor.

Yararlı olduğu kadar, esprili de bir kitap. Kadınlar canınıza okudukça, bu kitabı okumayı canınız çekecek!

UYARI: Bu kitabı karınızın/sevgilinizin ulaşamayacağı yerde saklayınız!

HAKKINDA NE DEDİLER?

“Meslektaşım Sinan Akyüz, “Etekli İktidar” adlı kitabında, fizik bakımından zayıf oldukları için ezilir görünen kadınların, aslında nasıl iktidar olduklarını ortaya koyuyor; araştırma ve soruşturmaları ile.. Sanırım büyük yankılar yaratacak bir kitap bu..”

Hıncal Uluç

“Aslında Sinan bu kitabı, seninle ben oturup birlikte yazmalıydık. Çünkü sen bütün erkeklerin konuştuğu ve herkesin yazmayı istediği, ama bir türlü yazamadığı konuyu yazmışsın.” Beyazıt Öztürk (Beyaz)

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>