Rehberiniz-Ece vahapoğlunun üçüncü kitabı çıktı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Ece vahapoğlunun üçüncü kitabı çıktı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Ece vahapoğlunun üçüncü kitabı çıktı!

Alfa Yayınları’ndan çıkan “Yabancı Dil Öğrenme Yolları” ve “Bugün Zengin Ol” kitaplarının yazarı Ece Vahapoğlu’nun 3. kitabı “Ece’nin VIP Konukları” kitap raflarındaki yerini aldı!

Türkiye’nin tanınmış işadamlarıyla siyaset, ekonomi ve iş dünyası dışında ne konuşulur? Hangi işadamı ne okur, neleri sever, nelerden korkar? Ne tür sporlara ilgi duyar? Hangi ödülleri kazanmıştır? Özel ilgi alanları nelerdir? Ne tür filmleri sever, neye güler ya da nelere ağlar?

Ece Vahapoğlu’nun tanınmış işadamlarıyla röportajlarından derlenen kitabını ilgiyle okuyacak, magazinden uzak kalmayı başaran ünlü işadamlarının özel yaşamına misafir olacaksınız…

Yazar, kitabı vefatından birkaç ay önce röportaj yaptığı merhum Sakıp Sabancı’ya ithaf etti.

Arka Kapaktan:

VIP konuklar arasında kimler var?

Sakıp Sabancı, Rahmi Koç, Bülent Eczacıbaşı, Ferit Şahenk, Tuncay Özilhan, Ahmet Zorlu, Cem Hakko, İshak Alaton, Kadir Has, Can Peker, Ali Kibar, Adnan Polat, Hamdi Akın, Faruk Süren, Sadettin Saran, Ayhan B ermek, Abdülkadir Konukoğlu, Ethem Sancak, Emre Berkin, Faruk Eczacıbaşı, İbrahim Kefeli, Fettah Tamince, Osman Çarmıklı, Alinur Velidedeoğlu, Memduh Boydak, Tanıl Küçük ve Vural Öger…

Rahmi Koç: “Servet dediğiniz şey, defterinizde yazılı banka hesabınızdır. Mütevazi yaşarsanız, kumar oynamazsanız, zaten servetiniz yıl sonunda ne kadar vergi verdiğinizi gösteren kağıttır.”

Sakıp Sabancı: “Eşim beni daima desteklemiştir. Evde daima problem ve huzursuzluk yaşamış olsaydık ben başarılı olamazdım!”

Bülent Eczacıbaşı: “Bill Gates olduğunuzdan eminseniz okumayı bırakın. Ama milyonda bir olur. O yüzden eğitim önemli.”

Ferit Şahenk: “Gerektiği zaman hayatın dönüş etaplarını sindirmelisiniz. Her zaman asansörle değil, bazen de merdivenle yukarı çıkmak gerekir.”

Yazar hakkında ne dediler?

İshak Alaton: “Ece Vahapoğlu sıra dışı, üretken bir genç insan. Pozitif enerji kaynağı. Gençlere özgüven aşıladı. Bu kitapta rol modellerin pozitif enerji üreten yönlerini bulacaksınız.”

Ahmet Zorlu: “Ece ile röportaj yapmak benim için de farklı, özel, zengin, öğretici, aynı zamanda da eğlenceli bir deneyimdi.”

Tuncay Özilhan: “ Ece, söyleşi yapan kimseye hem keyif hem de rahatlık veriyor. O karşınıza geldi mi, sizi, sizden daha iyi tanıyan biri olduğunu görüyorsunuz.”

Ece Vahapoğlu

Şişli Terakki Lisesi’nin ardından İtalya’da “Uluslararası İşletme” okuduğu The American University of Rome’u 1. bitirdi. 2001 yılında “Türkiye’nin En Başarılı Genci” seçildi. Fransa’da “AB ve Uluslarası İlişkiler” yüksek lisansı yaptı. Köşe yazarlığı gazetecilik ve sunuculuk yapıyor. 5 yabancı dil biliyor. Türkiye’nin önde gelen işadamlarıyla yaptığı röportajları derlediği “ECE’NİN VIP KONUKLARI”, yazarın 3. kitabıdır.

www.ecevahapoglu.com

Kaynak: http://www.turkey90.com

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>