Rehberiniz-“dostum para” adlı kitap çıktı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “”dostum para” adlı kitap çıktı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
dostum para adlı kitap çıktı!

DOSTUM PARA ADLI KİTAP ÇIKTI!

YORUM: Çok güçlü bir içeriği yok ancak yine de göz atılabilir. Para psikolojisini anlatıyor. Kitapçıda inceleyerek nihai kararınızı verebilirsiniz.

Yazar:

Phil Laut

Çevirmen:

Lale Karabel

Dostunuzla olmak size nasıl zevk veriyorsa para da kendisiyle dost olanlarla birlikte olur, paranın esiri ya da düşmanı olanlarla değil.

Hayattaki amacınızı geliştirmek için altı aşamalı yöntem

Kendiniz için en uygun kariyeri bulmanızı sağlayacak yedi aşamalı basit plan

Özdeğerliliğini geliştirmenize yardımcı olacak teknikler

Paraya yaklaşımınızı değiştirecek on beş onaylama

Zengin Olabilmenin Dört Kuralı

Ve çok daha fazlası!

Yaptığınız işten zevk almanın kazancınıza nasıl yansıyacağını keşfedin. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanın ve aileniz için refah düzeyi yüksek bir yaşam sağlayın.

Para kazanmak eğlenceli, şaşırtıcı ve yaratıcı bir süreç olabilir. Verdiği ekonomi seminerleri ile binlerce insanın yaşam tarzı ve gelirlerinde heyecan verici değişimler yakalamalarına yardımcı olan Phil Laut, suçluluk duygusu, korku ve çaresizlik gibi para kazanmanın önünde duran temel engelleri nasıl aşacağınızı gösteriyor. Bir kez para ile dost olduktan sonra gelirinizi artırmanın tek sınırının kendi hayal gücünüz olduğunu keşfedeceksiniz.

KURALDIŞI yayınları 1/2003

Isbn: 140 sayfa Dil: Türkçe

Türü: Kişisel Gelişim

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>