Rehberiniz-Doktor dizilerini neden seviyoruz?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Doktor dizilerini neden seviyoruz?” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Doktor dizilerini neden seviyoruz?

Tıbbi konuları işleyen doktor ve hastane dizilerine bayılıyoruz. İşte yerli yabancı çeşitli türevleri yayınlanan bu dizileri sevmemizin nedeni!

Royal Society of Medicine Psikiyatri Departmanı Başkanı Profesör George Ikkos, bu tür programların popüler olmasını tek bir şeye bağlıyor: insanlar kendileri ve vücutları hakkında daha çok şey öğrenmek istiyor!

BBC’ye göre insanların vücutları hakkındaki bilgisi geçtiğimiz yüzyıllara göre çok daha fazla artmış durumda. Artık hepimiz omurgamızın nerede olduğunu, kan dolaşımının nasıl sağlandığını biliyoruz.

Tıbbın da ilerlemesiyle ameliyatların nasıl yapıldığını, organların nasıl çalıştığını ve hastalıkların bizi nasıl etkilediğini öğrenmek istiyoruz. Bu nedenle kanallarda yayınlanan yerli veya yabancı doktor dizileri rating sıralamalarında h üst sıralarda yer alıyor.

Kaynak: http://Milliyet

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>