Rehberiniz-Delifişek richard branson’ın hızlı yükselişi

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Delifişek richard branson’ın hızlı yükselişi” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Delifişek richard branson’ın hızlı yükselişi

Türkiye”nin AB üyeliğini destekleyen ve maceraperest kişiliği ile dikkat çeken ünlü İngiliz iş adamı Richard Branson, şimdi de petrole el atıyor.

Uçaklarında masaj servisi sunan ve anahtar teslim evlilik törenleri düzenlemenin yanı sıra yaptığı çılgınlıklarla da tanınan Branson, Nijerya”da havacılık ve telefon alanında yaptığı yatırımın ardından, petrol kuyuları açmak için kolları sıvadı.

LÜKSE DÜŞKÜN DEĞİL

Fransa”da yayımlanan Paris Match dergisine konuşan Branson, petrol fiyatlarının artması nedeniyle dizginleri ele almanın zamanı geldiğini belirtiyor. Yılın dört ayını Bali”de sahibi olduğu Necker Adası”nda geçiren ünlü iş adamı çok zengin olmasına rağmen özel hayatında lüksü sevmiyor. Branson, tıp eğitimi alan kızı; aşçılığa, ardından da müzik eğitimine merak salan oğlu ve eşiyle mütevazı bir hayat sürüyor.

UZAYA GÖTÜRECEK

Yaptığı şovlarla dikkatleri üzerine çeken ve bu sayede medya, turizm ve eğlence sektöründe 200”ü aşkın şirketi ile Virgin”i dünyanın en tanınan markalarından biri haline getiren 55 yaşındaki maceracı iş adamı, uzaya ilk ticari yolculuğu 2007 yılında başlatmayı hedefliyor.

Çalışanlar ile ortak oluyor

İş yaşamında da çılgınlıklarıyla dikkat çeken Branson, 50 kişinin çalıştığı bir şirketi, 50 bin kişinin çalıştığı bir imparatorluğa dönüştürdü. Ünlü iş adamı, yönetimde hiyerarşiye yer vermediğini ve çalışanları şirketine ortak ettiğini vurguluyor.

Kaynak: http://Sabah

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir