Rehberiniz-“ceo olmaya giden yol” çok satanlar listesinde!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “”ceo olmaya giden yol” çok satanlar listesinde!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
ceo olmaya giden yol çok satanlar listesinde!

CEO OLMAYA GİDEN YOL ÇOK SATANLAR LİSTESİNDE!

KİTABIN ARKA KAPAK YAZISI:

Jeffrey J. Fox’a göre eğer hırslı ve azimli biriyseniz bu kitabı mutlaka almalısınız. Kenidinizi geliştirmek, yada bir yorumcu olmak veya fark yaratmak, profesyonel anlamda gelişmek ve ilerlemek, sadece daha başarılı olmak yada bir şirketin CEO(Chief Executive Officer)’su olmak için, azim sahibi bir insan olmak kesinlikle iyi bir nokta. CEO, şirketin tüm maddi varlığını ve geleceğini yöneltme konusunda stratejik sorumluluklar üstlenmiş kişidir.

Yani CEO, patrondur. Çalışma alışkanlıkları, şans, rakipler, kişilik, yandaşlar, yetenek, ortam, vb. CEO olmaya giden yolu biçimlendiren faktörlerden bazılarıdır. İşte bir tavsiyeler kitabı olan bu eser, çalışma alışkanlıklarınızı iyi yönde değiştirmenize, üzerinize bahse girenleri bir kez daha düşünmeye sevk etmenize, zamanlamada kusursuzlaşmanıza, rakipleri devre dışı bırakmanıza ve yeteneklerinizi akıllıca kullanmanıza yardım edecektir.

Bir şirketin Yönetim Kurulu Başkanı veya CEO’su olabilmek için en emin yol, bir iş satın almak veya bir işe başlamaktır. Kariyerinizi geniş bir şirkette yapmayı planlıyorsanız da, tercihiniz kendi işinizi geliştirmek ise de, bu kitabın işinize yarayacağı muhakkaktır.

Kitapla ilgili bazı yorumlar ise şöyle:

‘CEO Olmaya Giden Yol’ en üst seviye ekonomi okullarında MBA yapanların dahi önemli bakış açıları edinecekleri ve uygulamalı dersler çıkaracakları bir kitap. (John Quelch; Harvard Business School Pazarlama Bölümü ‘Sebastian Kresge’ eski profesörü, London Business School dekanı)

Fox’un tepeye varmak için uyulması gereken son derece önemli, direkt ve özlü tavsiyelerine, işletmesinde basamakları hızla tırmanma azmindeki herkes minnettar kalacak.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir