Rehberiniz-Ceo’lar caz dinleyip, elif şafak okuyorl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Ceo’lar caz dinleyip, elif şafak okuyorl” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Ceo’lar caz dinleyip, elif şafak okuyorl

Favori seyahat destinasyonları ise Alaçatı ve Çeşme

Uluslararası yönetici araştırma şirketi Stanton Chase Türkiye Ofisi’nin ilk kez gerçekleştirdiği CEO INDEX Araştırması, Türkiye’de kurumların üst düzey yöneticilerden beklentilerini giderek yükselttiğini ortaya koydu.

Cirosu 200 milyon lira ve üzerinde olan Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde CEO ve genel müdür düzeyinde çalışan 150 yöneticinin katıldığı araştırmaya göre basketbol, yelken, golf, tenis, kayak CEO’ların yapmaktan en çok keyif aldıkları sporlar. CEO ve genel müdürlerin yüzde 29’u Galatasaray, yüzde 28’i Fenerbahçe ve yüzde 26’sı Beşiktaşlı.

Favori seyahat destinasyonları Çeşme ve Alaçatı. Orhan Pamuk, Elif Şafak, Yaşar Kemal, Gabriel Garcia Marquez ve Dan Brown okuyan CEO’ların en popüler filmleri Godfather, Star Wars ve Pulp Fiction. CEO’ların en sevdiği müzik türü blues ve caz.

Kaynak: http://www.haberturk.com,aut

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>