Rehberiniz-Cansel poyraz yazdı: öğrencilik yan gelip yatma yeri değildir

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Cansel poyraz yazdı: öğrencilik yan gelip yatma yeri değildir” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Cansel poyraz yazdı: öğrencilik yan gelip yatma yeri değildir

Mini mini birler, çalışkan ikiler ve ez cümle öğrenci insanları. Biz de zamanında öğrenci olduk, öğrenciliği sizden öğrenecek değiliz.

Sizin Tabeletiniz Varsa Bizim de Pamuğa Ekilen Fasulyemiz Vardı, Tamam mı?

3 ortalı kareli harita metod defterimiz Pembe/yeşil kokulu arı mayalı silgimiz (tercihan ortası delinerek ip geçirmek suretiyle,boyuna asılan böylece kaybedilmeyen) 07 kalem, 05 uç ve 07 ucu olup da vermeyenlerimiz Beyaz takvim arkasıyla kaplanan defterimiz, kitabımız Düğmesine basınca silgi yeri çıkan kalemkutumuz Hangi sosyal kola üye olduğumuzu gösteren plastik yaka rozetimiz vardı.

Akıllı Olun, Dersinize Çalışın

Aramıza çanta koyduk ama sınır koymadık, öteki nedir bilmedik Ataride bir seviyede kalıp atlayamayanı, o seviyeden geçirip oyunu teslim ettik Avmlerde değil parklarda oynadık, En fazla zil çalıp kaçtık, başka kimseden bir şey çalmadık, kimseyi ortada bırakıp kaçmadık Kimsenin annesini ağlatmadık, Rantçılık yapmadık, en fazla mahalledeki maça yancılık yaptık Kul hakkı yemedik en fazla annemizin yaptığı salçalı ekmeği yedik, onu da bölüşüp yedik

Baktım memlekette herkes birbirine ayar veriyor, ben de sizi dişime göre buldum, size verdim. İyi de yaptım. Yine olsa yine yaparım. Aranızda konuşmayın, bize de söyleyin biz de gülelim.

Not: Yazar başta öğretmen annesi olmak üzere tüm eğitim öğretim camiasına ve öğrenci kişilere güzel bir yıl diler…

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir