Rehberiniz-Cansel poyraz yazdı: felsefe yapma

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Cansel poyraz yazdı: felsefe yapma” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Cansel poyraz yazdı: felsefe yapma

Karakollar Feng Shui felsefesine göre düzenlenecekmiş. Sanırım bir adım sonrası toplumsal olaylarda biber gazı ve tazyikli su yerine göstericilere negatif enerji göndermek olacak. Gerçi “bizim işkenceler çok felsefesiz, bundan sonra Çin İşkencesi yapalım” demelerinden iyidir.

İşin şakası bir yana, biz de hiçbir masraftan kaçınmadık; batının teknolojisiyle doğunun felsefesini birleştirdik ve karakolda feng shui uygulamasını tüm devlet ve siyaset kademelerine nasıl yayarız, projeler geliştirdik. Çam sakızı Heri Potır ve felsefe taşı kabilinden buyurun…

Devlet Terbiyesi Görmüş Dalay Lama

Sağlık Bakanlığı için kadrolu Reikiciler istihdam edelim. Hekim kişiler, uzmanlık sınavından sonra bir de reiki sınavına girsin, geçenler reüç, redört olarak devam etsin

Herhangi bir süreç için baş müzakereci lazım olursa, ilk önerim Dalay Lama’dır. Sonuçta, sevilen, sayılan, devlet terbiyesi görmüş, gözü gönlü tok bir kişi. Neden olmasın?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı için Ying Yang uygun olacaktır. Bilen bilir, Ying Yang zıtlıkların uyumunu temsil eder. Caanım doğayı mahvedip HES kurmanın zıtlığını açıklayacak başka bir felsefe olamaz herhalde.

Aile Bakanlığı Çiçek Çocuk Felsefesi’ne bir göz atabilir. Savaşa alternatif projeleri 3 çocuk hedefine de katkıda bulunabilir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığı için önerim; astronomiden faydalanmak. Artan kredi ve kredi kartı borçlarının, ödenemeyen çeklerin, raporlara rağmen çalıştırılan maden ocaklarının, tersane kazalarının ve bilumum musibetin sebebi olur olmaz geri geri giden Merkür’den başkası olamaz.

Milli Eğitim Bakanlığı için çeşitli “guru”lardan faydalanılabilir. Atanamayan Gurular olursa ve eylem falan yaparlarsa “guru” gürültü der geçeriz, başımız ağrımaz.

Uzaya ilk astronot gönderen ülke olamadık ama ilk Yogi’yi neden biz göndermeyelim. Bizim için ufak, pozitif enerjiler için büyük bir adım olur. (Yazar burada uzaya gidecek ilk yogiye, yoganın o meşhur duruşu olan, baş parmakla, orta parmağın birleştiği hareketi yapmamasını, bunun kültürümüzde kavgaya kadar gidebileceğini hatırlatmayı da bir görev addeder.)

İstanbul trafiğini açmak için çakra açma yöntemlerini kullanalım. Çakralarım, çukralarım demeyin deneyin. Tıkanmadık çakradan umut kesilmez.

Has Secret

Tüm bu uygulamalara rağmen, dünyada, Türkiye’de, çevrenizde, hayatınızda olup bitenlerle ilgili mutlu değilseniz, amaan “Secret” edin gitsin. Zaten bu kadar olup bitene gıkımız çıkmadığına göre biz büyük ihtimal çok güçlü bir trans meditasyon fazındayız, ommmmm (meditasyon yapan kişi sesi)

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>