Rehberiniz-Bilişim sektörü için kariyer sırları

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Bilişim sektörü için kariyer sırları” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Bilişim sektörü için kariyer sırları

Parlak bir geleceğe, sağlam bir kariyere ve presitjli bir mesleğe sahip olmak isteyenlerin bir numaralı hedefi bilişim sektörüne adım atmak. Bu sektörde kendinize sağlam bir yer edinmek için neler yapmanız gerektiğini, bilişim sektöründe kariyer yapmanın sırlarını AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız’dan dinledik.

Son dönemin ve büyük bir ihtimalle de geleceğin en cazip sektörünün bilişim sektörü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bilişim sektörü insanlara yeteneklerini ve bilgilerini fırsata, kariyere ve iyi bir geleceğe dönüştürme imkanı sunuyor.

Peki, bu sektörde kendinize bir kariyer yolu çizebilmek için nelere dikkat etmelisiniz? Hangi eğitimleri almalı, hangi alanlara yönelmelisiniz?

Bilişim dünyasında kariyer yapmanın sırlarını, çok sayıda insanı bu sektöre katan Türkiye’nin en önde gelen bilişim eğitimi kurumlarından AcademyTech’in Genel Müdürü Özcan Yıldız’ın ağzından dinlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz…

http://academytech.shiftdelete.net/2011/06/03/bilisim-sektoru-icin-kariyer-sirlari/

Kaynak: http://www.shiftdelete.net

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir