Rehberiniz-Bilardoda büyük başarı

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Bilardoda büyük başarı” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Bilardoda büyük başarı

Milli bilardocu Serdar Gümüş, Dünya Artistik Bilardo Şampiyonası finalinde Eric Virverberg’i 3-1 yenerek dünya şampiyonu oldu.

Yaşar Doğu Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonanın finalinde, yarı finalde Belçikalı Eric Daelman’ı eleyen Serdar Gümüş ile Türk sporcu Hacı Arap Yaman’ı eleyen Hollandalı Eric Vijverberg karşılaştı.

Maça iyi başlayan Serdar Gümüş, ilk seti 52-30 kazandı. Milli bilardocu seyirci desteğini de arkasına almasına karşın, ilk setteki iyi oyununu ikinci sete yansıtamadı. Serdar, ikinci setin ortasında rakibine kaptırdığı skor üstünlüğünü geri alamadı ve seti de 28-27 kaybetti. Serdar Gümüş, sonraki iki seti, 41-29 ve 45-18, maçı da 3-1 kazanarak dünya şampiyonu oldu. Hollandalı Virverberg ikinci, Hacı Arap Yaman ve Belçikalı Eric Daelman ise üçüncü oldu.

Maçlar sonrasında düzenlenen madalya ve kupa töreninde, dereceye girenlerin ödülleri, Dünya Bilardo Federasyonları Birliği Başkanı Jean Claude Dupont, Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) Başkanı Uğur Kurugöllü ve Avrupa Bilardo Konfederasyonu Genel Sekreteri Johny Houtsch tarafından verildi.

Madalya töreninden sonra kapanış konuşmasını yapan Dünya Bilardo Federasyonları Birliği Başkanı Jean Claude Dupont, TBF Başkanı Uğur Kurugöllü ile şampiyonaya katılan sporcuları tebrik etti.

Başbakan Erdoğan, Gümüş’ü kutladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Artistik Bilardo Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olan milli bilardocu Serdar Gümüş’ü kutladı.

Başbakanlık Basın Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, Erdoğan’ın, dünya artistik bilardo şampiyonu olan Serdar Gümüş’e kutlama mesajı gönderdiği kaydedildi.

Kaynak: http://Star

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir