Rehberiniz-“ben de fark yarattım” diyorsanız

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “”ben de fark yarattım” diyorsanız” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
ben de fark yarattım diyorsanız

Sabancı Vakfı, Türkiye’nin yeni “Fark Yaratanlar”ını arıyor. Siz de “Ben yarattım herkes fark etsin” diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Sabancı Vakfı, Ekim 2009’da hayata geçirdiği Fark Yaratanlar televizyon programı için Türkiye’nin yeni fark yaratan hikayelerini arıyor.

Çalışan, üreten, fark yaratan araştırmalara imza atan “Ama bunu duyuramıyorum, tanıtamıyorum” diyenlere en büyük fırsat geliyor.

Yaptıklarıyla toplumda fark yaratan kişilerin paylaşıldığı ve eski soruna yeni çözüm getiren, yaratıcı ve yaygınlaştırılabilir çalışmaların altının çizildiği Fark Yaratanlar programı, yeni bölümleriyle de iyi örneklerin çoğalmasını teşvik edecek.

Fark Yaratanlar programına konu olacak isimler, Türkiye’nin dört bir yanından gelen başvurular arasından seçilecek. Seçilen Fark Yaratanlar, her Perşembe günü saat 20.50’de CNN Türk ekranlarından izleyicilerle buluşuyor.

Toplumda Fark Yaratan çalışmalar yapan isimler başvurularını www.farkyaratanlar.org adresinden yapabilir. Başvurun, çalışmalarınızı tüm Türkiye duysun…

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>