Rehberiniz-Başarının ritmi var mı?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Başarının ritmi var mı?” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Başarının ritmi var mı?

İnsanların çoğu, başarılı bir hayat yaşabilmenin, dik bir tepeyi tırmanmak kadar zor bir iş olduğuna inanırlar. İşin gerçeği, her gün yapmakta olduğunuz küçük şeylerin bazılarıyla ilgili olan bakış açınızı değiştirerek, örneğin giyim tarzınızı değiştirerek, insanlara sıcak bir şekilde gülümsemeyi ve kendinizi yeni insanlara nasıl tanıtacağınızı öğrenerek, kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.

Başarılı bir hayat sürmek, her şeyden önce yeteneklerinize inanmak demektir. Böyle bir inanca sahip olduğunuzda, onu, yaptığınız, her şeye dâhil edebilirsiniz. Unutmayın ki, yeni tanışacağınız insanlar, ağzınızdan çıkan sözcüklerden daha fazlasını alacaktır sizden. Onlar, sizin ne kadar başarılı bir insan olduğunuzu; nasıl giyindiğinize, nasıl yürüdüğünüze, nasıl konuştuğunuza ve kendinizi nasıl sunduğunuza bakarak anlayacaklardır.

Daha önce de söylediğim gibi, günlük alışkanlıklarınınız ve her gün tekrarladığımız eylemlerimiz, insanlara bizim km olduğumuzu anlatırlar, ama biz, kendimizi yalnızca kurduğumuz hayallerle tanımlayabiliriz. Yeteneklerimize inanarak, hayallerimizin ne olduğunu iyice bilerek ve zihnimizi olumsuz düşüncelerden temizleyerek, kendimize yalnızca kurduğumuz hayallerle tanımlayabiliriz. Yeteneklerimize inanarak, hayallerimizin neler olduğunu bilerek ve zihnimizi olumsuz düşüncelerden temizleyerek, kendimize olan güvenimizi ve içsel gücümüzü artırırız. Olumsuz düşüncelerimiz ritmi yerine günlük alışkanlıklarınızın ritmini yerleştirdiğiniz de hayallerinizin, başarılı ve güzel hayatın güçlü ve canlı ritmini yakalamalarına izin vermiş olurunuz

Kaynak: http://www.kobidestek.org,au

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir