Rehberiniz-Başarılı genç girişimci aranıyor

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Başarılı genç girişimci aranıyor” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Başarılı genç girişimci aranıyor

JCI Genç Liderler ve Girişimciler Derneği tarafından düzenlenen TOYP (Ten Outstanding Young Persons) ‘Türkiye’nin On Başarılı Genci Yarışması’na başvurular başladı.

JCI Türkiye’den (Genç Müteşebbisler-Jaycees- Derneği) yapılan açıklamaya göre, 10 farklı kategoride düzenlenen yarışmada, proje geliştiren ve bu projeleri başarı ile uygulayan gençler, jüri tarafından değerlendirmeye alınacak.

Türkiye’de ödül kazanan gençler, bütün ülkelerden gelen adaylarla beraber, uluslararası büyük jürinin değerlendirmesine girecek; uluslararası etapta birincilik aldıkları takdirde “Dünyanın On Başarılı Genci” ödüllerini, bir sonraki yılın Dünya Kongresinde alacaklar.

Finalistler 24 Eylül’de düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak. Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi için www.jciturkey.cc adresinden bilgi alınabiliyor.Kaynak: (AA)

Kaynak: http://www.isteinsan.com.tr

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>