Rehberiniz-Azmetti, hademeyken şef oldu !

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Azmetti, hademeyken şef oldu !” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Azmetti, hademeyken şef oldu !

Adıyaman’da okul hademeliği yapan Faldı Doğan, 11 yıl içersinde Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şefliğe kadar yükselerek, azim örneği gösterdi.

Adıyaman’da Faldı Doğan isimli vatandaş, azmi ve inancı sayesinde, hademelikten şefliğe yükseldi. 1995 yılında Adıyaman Anadolu Öğretmen Lisesi’ne hizmetli olarak giren Faldı Doğan, 11 yılda büyük bir başarıya imza attı. Faldı Doğan’ın hedefi, müdürlük görevine yükselmek. Adıyaman Anadolu Öğretmen Lisesi’nde hademelik yaparken Faldı Doğan, ortaokulu dışardan bitirmek için 1996 yılında sınava girdi ve diplomasını aldı. Aynı yıl açık öğretim lisesini dışardan bitirmek için müracaat eden Doğan, 3 yıl sonra liseyi de bitirdi. ÖSS’ye giren Faldı Doğan, Eskişehir Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü kazandı. 2004 yılında 4 yıllık üniversite mezunu olan Faldı Doğan, bir yıl sonra açılan kurum içi yükselme sınavlarına girerek memur oldu.

Fen Lisesi’ne memur olarak atanan Doğan 14 ay memurluk yaptıktan sonra, girdiği şeflik sınavını da kazanarak Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şef oldu. İki yılda beri şef olarak görev yapan Faldı Doğan, girdiği tüm sınavlarda başarı sağlarken, açık öğretim eğitiminde hiç sınıfta kalmayarak büyük başarı gösterdi. 12 kurs bitiren ve şiir kitabı yazan Doğan, bundan sonra hedefinin müdürlük olduğunu kaydetti.

Kaynak: http://Star

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir