Rehberiniz-Aşkı yaşama çekebilme teknikleri…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Aşkı yaşama çekebilme teknikleri…” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Aşkı yaşama çekebilme teknikleri…

kaynak:ailem.com

Aşkın özünü anlamaya ve mekanizmasının nasıl çalıştığını inceleyen Alahattin Öztekin ve Serpil Tunalı, aşkın beyinde başladığını ve hazırlanmak gerektiğine dikkat çekiyor. Araştırmalarını ”Aşkı yaşamımıza çekebilme teknikleri” adı altında gerçekleştirdikleri seminerlerle paylaşan Alahattin Öztekin, “Aşkın önünde bir çok engel var. İnsan yaşamındaki hedeflerine ulaşabilmek için mücadele ediyor fakat inanmıyor, çalışmıyor ya da korkuyor. “Hayır bunu başaramam” diyor.

Üç tane blokaj. O blokajları kaldırdığı zaman hedefine ulaşabiliyor. İşte aşk ta öylesine müthiş bir kaynak ki; aslında herşey aşkla yaratılıyor. O yüzden asıl kaynakla bizim aramızdaki bir sürü blokaja rağmen asıl kaynaktan aşk yine de bize sızıyor” dedi.

Her insanın farklı bir kokusu vardır

Her insanın kendi kokusu bulunduğunu ve karşıdaki kişinin bu kokudan etkilendiğini dile getiren Alahattin Öztekin, “Hani çok açsındır, sokakta gidersin ve şuracıkta mutfakta pişen yemeğin kokusunu camdan duyarsın ve o kokuyu takip ederek yemeği bulursun. Ne yaparsın rüzgar vardır kokuyu dağıtır yanlış bir yere gidersin tekrar kokuyu araştırırsın. Aşkında bir kokusu vardır.

Her insanın aynı parmak izi gibi kendine özgü bir kokusu vardır. Bazen bizler bu kokudan aşkımızı da bulabiliriz. İşte biz aşkın kokusunu da bulduk. İçsel koku sistemleri açılamayan insanlar için vereceğimiz formule göre yapılacak bir koku karşı cinsi kendine çekecek ve farkedilmesini sağlayacak. Bu yüzden kişinin kendi kokusunu farkedebilmesi çok önemlidir.

İşte bu ateşin yanabilmesi için gerekli olan şeyi seminerimizde öğretiyoruz” diye konuştu.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>