Rehberiniz-Artık sanatçılar da profesyonelce çalışıyor!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “Artık sanatçılar da profesyonelce çalışıyor!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Artık sanatçılar da profesyonelce çalışıyor!

Kaynak: Vatan

Geçen yıl Hülya Avşar”ın konuşmacı olarak katıldığı Araştırmacılar Derneği”nin düzenlediği panelin bu yılki konuğu Gülben Ergen”di.

Ergen, Lütfi Kırdar Kongre Sarayı”ndaki panelde başarısının sırlarını şöyle anlattı: “Özel bir araştırma şirketiyle çalışıyorum. Gülben Ergen”i masaya yatırmak için böyle bir araştırmaya girdim. Her yeni adım öncesi şirket, belirli yaş gruplarından insanlar seçiyor ve benimle ilgili anket yapıyor. Orada gerçekler ortaya çıkıyor. Halkın çok beğendiği ve nefret ettiği yanlarım gibi…

Bugüne kadar meslek hayatımı bu bilgilerden faydalanarak, yönlendirdim çünkü eksiklerimi gördüm. Psikolog denetiminde yapılan bu araştırmalarda bir aynalı oda var. Orada size her türlü kötü yönünüz söyleniyor. Hiç hoş değil. Ben evlenmeden önce eşimle odada 5 dakika gidip hemen onu oradan gönderdim. Hiç kimseyle gidilmemesi öneriliyor. Gerçekten çok cesaret işi. Annenizle bile gitmeyin.”

30 yıl daha buralardayım

Mesela benim bir yardım kuruluşunda olmayışım eleştirildi. Fakat yardım ederken görünmek benim anlayışım değil. Bir 30 yıl daha buralarda olmak istiyorum. Bu yüzden araştırmalara devam edeceğim.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir